بهترین دندان‌پزشکان و ارزانترین قیمت

مطب زیبایی دندان دکتر ماندانا آیت الهی

ویزیت رایگان

​​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران 
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
اروپا و امریکا، دارای مدارک مک لارن دانشگاه UCLA ، دکتر برقی دانشگاه تگزاس، دكتر فليپ بزرا برزيل، ایوکلارسوییس، اورال‌دیزاین آلمان، پادرینگ GC ژاپن
دارای ​​​​​​​23سال تجربه
​​​​​​​

چرا مطب دکتر ماندانا آیت الهی  بهترین انتخاب است؟

دندانپزشک زیبایی چند ویژگی کلیدی باید داشته باشد، تجربه بالا، ظرافت در کار، دقت، تمرکز و در نهایت وقت گذاشتن برای کسب نتیجه عالی. دکتر ماندانا آیت الهی برای مطب خود دندانپزشکانی را انتخاب نموده که این ویژگی‌ها را داشته باشند. در مطب دکتر آیت الهی فقط از مواد نانو‌ سرامیک استفاده می‌شود که این نوع کامپوزیت درخشش خاصی به‌دندان می‌دهد، حتی لمینیت هایی که این مجموعه استفاده می‌نماید همین مواد است. در کنار نکات فوق سابقه بلند مدت و 23ساله دکتر آیت الهی تاثیر زیادی در کسب بهترین نتیجه دارد.  گروه ایشان به ریزه‌کاری‌هایی دقت می‌کنند که بسیار سخت و وقت گیر است. در این حوزه بهتر است پزشک تجاری فکر نکند و به مسائل مالی توجه کمتری داشته باشند و بیشتر به کیفیت نهایی و نتیجه اهمیت دهند. رضایت‌مندی بیماران اعتبار یک پزشک است. شما می‌توانید در ادامه با بررسی نظر مراجعین و مطالعه توضیحات دکتر ماندانا آیت الهی؛ تیم ایشان را دقیق‌تر شناسایی کنید.

مطالعه نظرات

دندانپزشک متخصص پروتز و زیبایی
رتبه 1 برد تخصصی
استاد دانشگاه تهران

عضو هیئت علمی دندانپزشکان

کامپوزیت سرامیکی IPS
1-کامپوزیت ونیر روکشی از جنس خمیر است که روی دندان ها توسط دندانپزشک گذاشته می‌شود و با اشعه UV استحکام پیدا می‌کند. این روکش می‌تواند متوسط 10سال برای بیمار دوام داشته باشد. البته عمر کامپوزیت ونیر بستگی به مراقبت فرد دارد؛ گاهاً عمر مفید بالغ بر 10 سال هم برای کامپوزیت ونیر دیده شده است. از آنجائیکه دندان رشد می‌کند و لثه تحلیل می‌رود بعد از 10 سال احتمالا کامپوزیت زیبایی سالهای ابتدایی را نخواهد داشت.

​​​​​​​
2-کامپوزیتIPS معتبرترین کارخانه تولید کامپوزیت،  IPS نام دارد که در کشور لیختن اشتاین است. این کارخانه در خمیر کامپوزیت ذرات سرامیکی خاصی قرار می‌دهد که مقاومت و درخشش کامپوزیت را چند برابر کامپوزیت ونیر می‌کند، مابقی فرآیند کاملاً مشابه کامپوزیت ونیر می‌باشد.

3-لمینیت ابتدا پزشک از دندانها قالب می‌گیرد سپس قالب در لابراتوآر تبدیل به روکش بسیار نازک ، مستحکم و درخشنده می‌شود و مجدد توسط دندانپزشک روی دندانها چسبانده خواهد شد. زیبایی و استحکام لمینیت و کامپوزیتIPS تقریباً یک اندازه است ولی قیمت کامپوزیتIPS از لمینیت به مراتب کمتر می‌باشد.

انواع روشهای زیبایی دندان

کامپوزیت دندان و انواع آن

کامپوزیت دندان یا همان کامپوزیت ونیر روکشی براق و سفید برای زیبایی و از بین بردن عیوب دندان می باشد. این روش باعث شده درمان زیبایی دندان بسیار جذاب شود و دندان ها فوق العاده درخشنده و ظریف در دهان قرار بگیرند. ضمناً کامپوزیت دندان دوام و ماندگاری طولانی دارد به نحوی که اگر مراقبت لازم از آنها صورت بگیرد تا 10سال می شود روی داشتن دندان های هالیوودی حساب کرد. کامپوزیت دندان بهترین و پر طرفدار ترین روش اصلاح طرح لبخند در جهان است.چون در این روش نیازی به تراش دادن دندانها نیست ضمناً نسبت به روشهای دیگر ارزانتر است. کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر می باشد، متخصص دندانپزشکی بدون نیاز به لابراتوآر ماده را بر روی دندان قرار می دهد تقریباً کاری ظریف مثل ساختن مجسمه های لوکس و کوچک، سپس به وسیله تابش نوری خاص این ماده بر روی دندان محکم می گردد. در انتها با پولیش براق و درخشنده می شود. البته نکته حائز اهمیت دقت، ظرافت و تجربه بالای دندانپزشک در انجام کامپوزیت دندان است. یک دنداپزشک متبحر زیبایی می تواند با ذوق وسلیقه بالا بهترین نتیجه را برای افرد ایجاد کند. در سالهای اخیر کامپوزیت هایی توسط شرکت IPS روانه بازار شده که درخشندگی خیره کننده ای دارد و می‌تواند در حد لمینیت زیبا باشد البته این کامپوزیت کمی گرانتر از کامپوزیت ونیر است.

مراحل کامپوزیت دو دندان نیش(ترمیمی، زیبایی)

نکته مهم : کامپوزیت باید سالها زیبا بماند اگر کامپوزیتی که برای فرد گذاشته می شود شش ماه تا یک سال زیبا و خوش رنگ باشد و سپس تغییر رنگ بدهد و یا فرم اولیه خود را حفظ نکند یک پروژه زیبایی شکست خورده قلمداد می شود. بخاطر همین امر شما نباید صرفاً درگیر دستیابی به قیمت ارزانتر باشید و می بایست اعتبار پزشک را در نظر بگیرید. از آنجائیکه تمام مواد استفاده شده در مطب دکتر آیت الهی اورجینال و اروپایی و یا آمریکایی می باشد ایشان با کمترین سود ممکن قیمت را تعیین نموده است. شما می توانید با خیالت راحت دندانی زیبا با بلند مدت ترین گارانتی را داشته باشید.

دندانپزشک زیبائی

لمینیت دندان چیست و چه مزایایی دارد؟

لمینیت لایه نازکی است که در لابراتوآر ساخته می‌شود و دندانپزشک روی دندان می‌چسباند. البته احتمالا دندانپزشک مجبور است مقدار کمی از لبه دندانها را تراش دهد تا پوسته لمینیت به زیبایی روی دندان قرار بگیرد. برای دستیابی به نتیجه عالی دندانپزشک باید هنر ، ظرافت و تجربه را بکار بگیرد ولی ساخته شدن لمینیت توسط لابراتوآری با تجربه و مجهز نقش کلیدی دارد. لمینیت لوکس‌ترین روش برای دستیابی زیبایی دندان  است. دندانهایی که لمینیت می‌شوند به شدت میدرخشند و عین حال ظریفند. تنها چند لابراتوآر در تهران وجود دارد که مواد اولیه آنها برای شرکت IPSلیختن اشتاین است که دکتر ماندانا آیت الهی صرفاً با آنها در ارتباط هستند.  

بهترین برند کامپوزیت

کدام کشور بهترین کامپوزیت سرامیکی را تولید می کند؟

کامپوزیت با ذرات سرامیک اولین بار در کشوری به نام لیختن اشتاین با برند IPS تولید شد. بخاطر همین امر اکثراً کامپوزیت سرامیکی را با نام کامپوزیت IPS می‌شناسند حتی دندانپزشکان هم از همین عنوان استفاده می‌کنند. از آنجائیکه این کشور در مجاورت سوئیس است عوام مردم کامپوزیت IPS را برند سوئیسی قلمداد می‌کنند. در واقع کامپوزیت با ذرات سرامیکی می‌تواند با مواد آمریکایی، سوئیسی، آلمانی، ژاپنی و... برای متقاضیان استفاده شود. ولی بایدگفت قطعاً برند IPS سرشناس ترین برند در نوع خود است. خانم دکتر ماندانا آیت الهی برای کسب نتیجه بهتر ترجیح می‌دهد از کامپوزیت IPS استفاده کند تا بهترین دندان را برای بیمار خلق نماید.

بهترین برند کامپوزیت
دکتر ماندا آیت الهی متخصص کامپوزیت
کامپوزیت IPS
کامپوزیت ونیر
بهترین کامپوزیت دندان

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

عکس، بیمار دکتر آیت الهی

کامپوزیت و لمینیت دندان برای چه افرادی مناسب است ؟

این دو روش برای کسانیکه که دندانهای نامنظم و یا شکسته داشته باشند مناسب است. افرادی که دندانهایشان کوچک است و از لبخند زدن خود لذت نمی برند می توانند بوسیله این روش ها، لبخندی زیبا را تجربه نمایند. دندانهایی که لبه ی اره ای شکل دارند با کامپوزیت دندان و لمینیت دندان رفع ایراد می گردند و به مروارید سفید درخشنده تبدیل می شوند. خصوصاً افرادی که بین دندانهای آنها فاصله وجود دارد  می توانند عیوب این ناحیه را اصلاح کنند. ولی باید گفت صرفاً کامپوزیت و لمینیت برای رفع مشکلات ذکر شده نیست، همانطور که می دانید بازیگران، ورزشکاران و حتی انسانهای معمولی که به چهره خود اهمیت می دهند و علاقه دارند به سمت روشهای زیبایی دندان می‌روند. پس کامپوزیت و لمینیت به طیف خاصی از افراد مربوط نمی شود و باید گفت هر فردی که بخواهد دندانی زیبا و دلربا داشته باشد می تواند از طرح زیبایی لبخند استفاده نماید.طی تحقیقاتی در امریکا مشخص شد 95% افراد می توانند با ارائه لبخند زیبا، ارتباط سریعتری را با انسانهای دیگر برقرار کنند از آنجائیکه تنها موجود زنده دنیا انسان هست که می تواند با نمایش دندانها امنیت را برای هم نوع خود تداعی کند لذا وجود دندان زیبا در چهره افراد نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می نماید.

کامپوزیت دندان سوئیسی
کامپوزیت و لمینیت به دندان و لثه آسیب نمی رساند !!!

چون اکثراً در کامپوزیت برش و تراشی به دندانها داده نمی شود و ماهیت این ماده آسیب رسان نیست پس مطمین باشید کامپوزیت ونیر برای سلامتی شما مضر نمی باشد. از آنجائیکه دندان عضو مهمی در چهره است و نمایش دندانها عامل پر اهمیتی برای برقراری ارتباط می باشد این فرآیند زیبایی به سلامت روحی افراد بسیار زیاد کمک می کند، بهترین نتیجه کامپوزیت در گرو تجربه، دقت نظر، و تخصص پزشک و از همه مهمتر ظرافت بکار گرفته شده دندانپزشک در این کار هنری است. کامپوزیت دندان فرآیندی طولانی مدت (حدود7تا10ساعت) است و اگر پزشک تحمل این کار دقیق و طولانی را نداشته باشد نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد. لمینیت دندان هم مانند روکشی از دندانها محافظت می‌کند ولی در این فرآیند لبه‌های بعضی از دندان‌ها تا حدودی تراش داده می‌شود.

رنگ کامپوزیت دندان و لمینیت دندان تا چه مدت سفید و درخشنده می ماند؟

​رنگ لمینیت و کامپوزیت دندان ماندگاری بسیار بالایی دارد منتهی مشابه دندان اصلی مادرزادی مراقبت هایی می‌خواهد. که هرچه نکات درج شده در ذیل مورد توجه قرار بگیرد ماندگاری رنگ لمینیت و کامپوزیت دندان بالاتر می رود.
1:مصرف نوشابه، قهوه، چای و دیگر نوشیدنی های تیره رنگ را تاجای ممکن کاهش دهید و در هفته اول به هیچ عنوان این مواد را مصرف نکنید.
2:درصورتیکه خوراکی و نوشیدنی رنگ دارد میل فرمودید مسواک بزنید اگر مسواک در دسترس نبود حتما یک لیوان آب در دهان قرقره کنید.
3:مصرف روزانه نخ دندان و سه بار مسواک ضروری است.
4:صرفاً از دهانشویه ای که دندانپزشکتان معرفی کرده استفاده کنید.
5:سیگار ، قلیان و پیپ بر روی رنگ دندان اثر منفی دارد بهتر است استفاده آنها را کنار بگذارید و یا در صورت استفاده از پک زدن عمیق پرهیز کنید.
6:گاز زدن خوراکی های سفت مثل سیب، هویچ، یخ و ... می تواند موجود آسیب رسانی به کامپوزیت دندان و یا پوسته لمینیت شود.
تذکر: در صورتیکه یک یا چند واحد از دندانهای کامپوزیت و یا لمینیت شده دچار عیب شوند دندانپزشک شما صرفاً همان دندانهای معیوب را ترمیم خواهد کرد.

بهترین برند کامپوزیت
کامپوزیت سرامیکی IPS
1:ارزان بودن کامپوزیت نسبت به لمینیت.
2:کامپوزیت دندان در یک یا نهایتا دو روز به اتمام می‌رسد.
3:برای کامپوزیت دندان نیازی به تراش دندانها نیست.
4:اگر یک یا چند دندان دچار آسیب شود ترمیم به آسانی در نیم ساعت انجام می‌شود.
5:از آنجائیکه به لابراتوآر هم نیازی نیست خطای انسانی کاهش پیدا می کند و همه چیز معطوف هنر دست دندانپزشک است.
فواید کامپوزیت دندان نسبت به روشهای دیگر چیست؟
 نظر بیماران سوالات بیماران به آنها شخصا پاسخ داده می‌شود و در ذیل درج نمی‌گردد

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

رضا طوسی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای لمینیت مراجعه کردم پس از تحقیق زیاد و پرس و جو این دندانپزشک را پیدا کردم لمینیت کار بسیار حساسی هست چون باید پوسته لمینیت هم نازک تهیه شود و هم شفافیت لازم را داشته باشد در ضمن پزشک باید به طوری قالبگیری کند که لبه های دندان حالت طبیعی به خود بگیرد من خیلی برام مهم بود که دندانهام طبیعی و زیبا بشود که خدارو شکر آنچه در ذهنم بود حتی بهتر محقق شد. بسیار راضی هستم

دانشی: * * * * *  تاریخ 96/3/21  کامپوزیت کردم فوق العاده شده همه ازم میپرسن کجا انجام دادی خانم دکتر ماهه و کارش حرف نداره 

منا مادی: * * * * * تاریخ 96/3/22  اردیبهشت کل دندانهامو کامپوزیت کردم دو روز از صبح تا شب زمان برد که خیلی خسته شدم گردنم یه هفته درد میکرد ولی از نتیجه خیلی راضی هستم دکتر آیت الهی خیلی با حوصله کار انجام میده بعید میدونم تو ایران دندانپزشکی باشه که انقدر به جزئیات دقت کنه من به ایشون میگفتم خیلی هم خودتونو اذیت نکنید خوب شده ولی دست بردار نبودن. در کل من بسیار زیاد راضیم تو یه ماه گذشته کلی پُز دادم با دندونام

زهرا اسدی: * * * * *  تاریخ 96/3/22 خانم دکتر واقعا ازتون ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

نسترن: * * * * *  تاریخ 96/3/31 بهترین دندانپزشک برای کامپوزیت هستند تو سن 35 سالگی دندانهام شده نقطه قوت زندگیم.

صادق محمودی: * * *  تاریخ 96/4/5 برای زیبایی و کامپوزیت رفتم پیششون خیلی طبیعی و زیبا انجام میدند البته وقت زیادی میذاره باید حوصله به خرج بدید چون دو روز باید دهانتون باز باشه  تقریباً دو تا هشت ساعت برای من وقت گذاشتند.

محمد طاری: * * * * *  تاریخ 96/4/20  خانم دکتر آیت الهی برای من و همسرم کامپوزیت انجام دادند نمیتونم بگم کارشون چقدر حرفه ای هست واقعا تو عکسهای داخل سایتشون نمیشه تشخیص داد کارشون تا چه حد خوبه باور کنید حتی دندان هنرپیشه های خارجی تا این حد قشنگ نیست که دندانهای بنده و همسرم زیبا شده همه جزییات یه دندان خوب رو داره در کنار اینکه خیلی طبیعی کار شده ولی دندانهامون بسیار درشت و درخشندس .ما میخواستیم لمینیت کنیم و ایشون توصیه کردند لمینیت هزینه اضافه س گفتند من با کامپوزیت براتون بهتر از لمینیت درست میکنم .واقعا همین شده خانم دکتر دست مریزاد انقدر برات مشتری معرفی میکنم که جبران تمام زحمتهاتو بکنم. من میخوام 7ستاره بدم*******

کاظم خانی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم اول ارتودنسی انجام دادم و بعد 4 ماه کامپوزیت خیلی خوب شد. 

مهرنوش فاریان: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از خانم دکتر تشکر کنم واقعا مهربانه و دلسوزانه وقت میذارند از همه مهمتر اینه که بسیار حرفه هستند کامپوزیتی که برام گذاشتند از تمام دوستانم بهتر شده حتی یکشون بعد از دیدن دندون من میخواد بیاد پیشتون دندوناشو ریمو کنه که شما براش کامپوزیت کنی.

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  با عرض سلام خدمت سرکار خانم دکتر ماندانا آیت الهی بنده همسر فریبا هستم و خواستم از شما بابت دقت نظرتون تشکر کنم واقعا دست مریزاد داره کار شما . یادتون هست که بنده خیلی حساس بودم رو ترجیح من لمینیت بود که شما فرمودید کامپوزیت رو در حد لمینیت انجام میدید .بنده به تمام دوستان و آشنایان شمارو معرفی کردم و همچنان خواهم کرد. امیدوارم فرصتی باشه تا زحمات شما را جبران کنیم.

محمد رسمی: * * * * *  تاریخ 96/6/14  بنده از عوامل موسیقی ایران هستم (شاعر) در لوس آنجلس به پیشنهاد خواهرم آمدم پیش دکتر و بسیار راضی هستم 8واحد لمینیت انجام دادم که بیش از انتظارم زیبا شد .اگر میخواستم تو La انجام بدم باید 5 برابر پول میدادم و قطعا به این زیبایی در نمیومد.

ویانا کاران: * * * * تاریخ 96/7/13  من خیلی راضی هستم فقط یه مشکلی با شما داشتم که خواستم اینجا بگم وقتی آمدم شما به من نگفتید برای ریمو کامپوزیت قبلی باید هزینه بدم و در آخر بابت ریمو ها از من هزینه گرفتید این مسئله من رو ناراحت کرد ولی نتیجه کار خیلی خوب بود.

الناز طباطبایی: * * * * * تاریخ 96/8/29  سلام خانم دکتر نمیدونم اینا رو میخونید یانه من بیمار 10سال پیش شما هستم 4واحد ایمپلنت کردم و تمام دندانهای عقبی پر شده خواستم بگم تو این ده سال رنگ روکش ها تکون نخورده همه چیز خیلی خوب بوده خواستم یه تشکر از بهترین دندانپزشکی که در طول 50 سال زندگی دیدم بکنم البته اون زمان 40سالم بود.

صفری: * * * * * تاریخ 96/10/5 کامپوزیت انجام دادم کادر درمانی بسیار حرفه ای ، باهوش و هنرمندی هستند .تشکر ویژه دارم از خانم دکتر آیت الهی کارشون خیلی خوبه و من کاملاً از نتیجه راضی هستم .چند نفر رو در همین چند روز معرفی کردم...

حسن طاهری: * * * * * تاریخ 96/11/2  این دندانپزشک برای زیبایی کارش خیلی جالب است .بسیار طبیعی کار میکنه اونایی که دوست دارند دنداهای خیلی تابلو داشته باشند نرن پیشش چون کارش طبیعی و خیلی نازکه لب ها جلو نمیاد ، من که خیلی راضیم 

مریم تقوی: * * * * * تاریخ 96/10/22  من و دوستم هر دو پیش ایشون کامپوزیت کردیم بهترین دکتر برای کامپوزیته شک نکنید برید با خیال راحت دندانهاتونو درست کنید.

سارا طباطبایی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول کامپوزیت کردند دندانهای پدر من بخاطر یک اختلال زرد رنگ شده بود و روحیشون کلاً خراب شده بود ولی خداروشکر الان به زندگی برگشتند.

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی ظریفه تبحر اصلیشون در درمان و زیبایی هست خصوصاً کامپوزیت و لمینیت

اسدی محمد: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب کامپوزیت رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

دریا: * * * * * تاریخ 96/11/11  بهترین دکتر هستند خیلی ماهرن.

آتنا: * * * * * تاریخ 96/11/15  دندون رو خیلی خوب درست میکنه هم درشت میشه هم صدفی مثل دندون طبیعیه ولی خوشگل اگه دنبال  کار خوبید حتماً برید

محمد رشیدیان: * * * * * تاریخ 96/11/16  دی ماه دندانهامو لمینیت کردم و یک هفته قبل شکست البته مقصر خودم بودم ولی برای ترمیم ازم پول نگرفت خانم دکتر خواستم یه تشکر اینجا از ایشون داشته باشم

سحر: * * * * * تاریخ 96/11/20  بنده بازیگر سینما هستم سرکار خانم دکتر ماندانا آیت الهی برای من سنگ تمام گذاشتند حتی یک روز بخاطر من بیمار نگرفتند تا آرامش بنده حفظ بشه ایشون یکی از خوش نام ترین دندانپزشکان ایران هستند. اشخاصی که به زیباییخودشان خیلی اهمیت می دهند و یا مثل بنده بخاطر کار هنری داشتن لبخند زیبا برایشان حائز اهمیت است بهترین انتخابشان رفتن پیش خانم دکتر ماندانا آیت الهی است

میترا طاری: * * * * * تاریخ 96/11/21  سحر خانم من شناختمتون...

آناهیتا : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم دوستان معرفی کرده بودند خیلی راضی هستیم 

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  اصلا راضی نیستم رنگ کامپوزیت اونی که میخواستم نشد 

پارسا اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره دندانپزشک مسلط و حرفه ای من لمینیت کردم تمام دندونامو بهتر از این نمیشد همه میگن معجزه کرده خانومم روم حساس ترشده

دانش عظیمی : * * * * * تاریخ 97/5/6  از اسفند منتظر بودم گویا سفر خارجی بودند در هر حال بعد از 6 ماه انتظار بالاخره دندان هام درست شد ولی انصافاً ارزش داشت. خانم دکتر بابت روز یکشنبه هم عذرخواهی من رو پذیرا باشید در هر حال شما بهترینی

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  سلام دوستان عزیز مواظب پزشکان سود جو باشید چون خیلی ها اصلا به فکر بیمار نیستند یه دکتر در پاسداران داشت دندان من رو نابود میکرد تمام دندانهامو میخواست بتراشه و همسرم اجازه نداد و آمدیم پیش دکتر آیت الهی و خدارو شکر از طریق ارتودنسی ظرف مدت 7ماه کاملاً دندانها اصلاح شده .الان دندانهای خودمو دارم و مشابه دندانهای کامپوزیت شده هست .خواستم به بقیه بگم که خیلی مواظب باشند .

سوسن محسنی : * * * * * تاریخ 97/6/18 پرسنل حرفه ای ، مطب حرفه ای ، تجهیزات حرفه ای و از همه مهمتر دندانپزشکی فوق العاده مسلط و قوی . به حتم می‌تونم بگم برای کامپوزیت و لمینیت و روکش از ایشون بهتر در ایران نداریم

ساغی گوهربین: * * * * * تاریخ 97/6/23 با عرض سلام خدمت دکتر ماندانای عزیز . بنده ساکن پاریس هستم صرفاً بخاطر کامپوزیت آمدم ایران و به سفارش خواهرم خدمت خانم دکتر رفتم . نمی تونم بگم کارشون چقدر خوبه ولی این موضوع که میگن هنر نزد ایرانیان است و بس واقعا در رابطه با ایشون مصداق داره . در حال حاضر دو ماهی هست که برگشتم فرانسه و شاید بتونم بگم حداقل ده نفر از من شماره شمارو گرفتند .امیدوارم در اولین فرصت تشریف بیاورید و جبران زحمت شمارا داشته باشیم . سلام به خانواده محترم برسانید .با کمال تشکر

666 : *  تاریخ 97/7/2  من نمیفهمم چرا از این دکتر انقدر همه تعریف کردند من که اصلا راضی نبودم بنظرم دندان هام اصلاً سفید نشده هیچکس نمیفهمه کامپوزیت شده

باران :  * * * * *  تاریخ 97/7/5 در جواب 666: بنظرم سلیقت کمی داستان داره آخه سفید و پلاستیکی که تابلو باشه برای 5 سال پیش بوده

ماندانا آیت آلهی : تاریخ 97/7/6 سرکار خانم یا جناب آقای 666 بنده خیلی متاسف هستم که دندانهای شما مورد پسندتان قرار نگرفته است از این رو لطفاً با تلفن مستقیم کارشناس مطب بنده 09190080804تماس حاصل فرمائید تا مجدداً دندانهای شما مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. حتی اگر نیاز باشد امکان Remove composite با هزینه مطب امکان پذیر است.

میترا : * * * * * تاریخ 97/7/12 از دکتر ماندا آیت الهی بهتر وجود نداره من لمینیت کردم اولاً قیمتش نسبت به کار حرفه ایشون خیلی مناسبه و دوم اینکه واقعاً ظریف و طبیعی کار میکنه و دندان رو تراش نمیده

مهسا باکری : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه میگن لمینت رو خیلی خوب انجام میده تا یکی دوسالم انگار هرچی بشه بدون هزینه ترمیم میکنه من هفته ی دیگه نوبت دارم بعد از پایان کار نظرمو میگم

دل آرام : * * * * * تاریخ 97/8/25  کامپوزیتش عالی . بهترینه

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم محربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه

دکتر محمد دژبان : * * * * * تاریخ 97/8/29  بنده خودم دندانپزشک هستم و کار اندو انجام میدم برای کامپوزیت IPS به ایشان مراجعه کردم و می توانم بگویم یک شاهکار برای من ایجاد کردند. شاید سخت ترین کار دنیا این باشد که یک دندانپزشک را یک دندانپزشک دیگر درمان کند ولی ایشان با تسلط کامل و فقط در یک روز از ساعت 8صبح تا 10 شب کار من را تمام کردند فکر نمیکنم کسی در ایران توانایی انجام 14 ساعت کار مداوم رو داشته باشه . البته من خودم خواستم در یک جلسه کامپوزیتم تمام شود ولی توصیه میکنم شما در 2یا 3 جلسه انجام بدهید.

داود فرخی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تمام مدل ها میرن پیششون همه ی عکسهای داخل سایتشون مدل معروف اینستاگرام  هستند ، تعدادی از بازیگرها و فوتبالیست ها هم میرن اینجا من و خواهرم کارهای درمانی و زیبایی انجام دادیم به نسبت سطح کاریشون خیلی قیمت مناسب میگیرند

پارمیدا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد کار من فکر کنم راحت 10 ساعت دراز کشیده بودم دندانهام خوب شد ولی دیسکم زد بیرون

صدف : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

ساترا فخاری : * * * * * تاریخ 97/12/15  کامپوزیت دندان رو خیلی خوب انجام میده من بهتر از دندانهای خودم تا حالا ندیدم

محدثه امیری: * * * * * تاریخ 97/12/22  اول از همه باید گفت دندان هم سلیقه ای هستش چون یسری میگن نباید زیاد سفید باشه  و یکسری دیگه میگن باید درشت باشه در هر حال نظرات با هم فرق داره ولی تجربه خودم از ارتباط با دکتر ماندانا آیت الهی اینه که ایشون برای کاری که انجام میدهند ارزش قائل هستند اولاً کار عجله ای انجام نمیدند که این موضوع در امر زیبایی خیلی مهمه .و بهتون کاملاً اختیار عمل میدند تا رنگ دلخواهتون رو پیدا کنید یه تنالیته بهتون نشون میدند و شما از روی اون رنگ رو انتخاب میکنید حتی من خیلی مردد بودم روی رنگ و خواستم با موبایلم از خواهرم بپرسم که من رو در اتاق تنها گذاشتند تا با آرامش تمام انتخاب کنم خب این نکات خیلی مهمه و باعث میشه تا تو حول نشی و بهترین انتخاب رو داشته باشی میتونم بگم بهترین کار زیبایی بوده که تا حالا انجام دادم و خیلی خوشحالم .

شیرین کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26 مهربون - توجه به خواسته بیمار - توضیحات کامل - قیمت مناسب - مسلط به کامپوزیت دندان و لمینیت دندان 

آسمان: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید لامینیت کردم دو جلسه زمان برد و حدود 15 روز . بسیار درخشنده و زیبا شده

مهلا غریبی: * * * * تاریخ 98/1/25  سلام به دوستان من کامپوزیت انجام دادم علاقه شخصی من این بود که کمی سفید تر باشه البته دیگران می‌بینند میگن خیلی قشنگ شده ولی خودم دوست داشتم سفید باشه .

سحرا داداشی: * * * * * تاریخ 98/1/28  من در سال 95 پیش یه دکتر بسیار معروف با هزینه خیلی بالا کامپوزیت کردم متاسفانه خیلی بد شد اولاً پس از یک مدت رنگ دندانهام زرد شد و از طرفی دندانهام پهن شده بودند و اصلا راضی نبودم بالاخره دل به دریا زدم و در بهمن 97 پیش خانم دکتر ماندانا آیت الهی ریمو کردم و ایشان مجدد کامپوزیت ips برام انجام دادن از نظر رنگ دندان که فوق العاده شده و ظرفتش میتونم بگم مشابه دندان خودمه قیمتی که دادم نصف قیمت سال 95 بود. خواستم از ایشون قدرانی خودمو به این طریق به عمل بیاورم

بهارش: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

مهرنوش: * * * * * تاریخ 98/3/13  20واحد کامپوزیت کردم خیلی زیبا شده واقعاً دکتر ماندانا ایت الهی در کاری که انجام میده رتبه اول را دارد برای کار زیبایی فقط میشه پیش کسی رفت که زیبایی رو درک کنه و هنرمند باشه . بعضی ها فقط به فکر پول گرفتن هستند که اینجا این حس رو نداری

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سارا: * * * * * تاریخ 98/5/6  من دارم میرم برای کامپوزیت دندان چند تا از دوستام پیش دکتر آیت الهی کامپوزیت کردند دندانهاشون بی نظیر شده خیلی ظریف و درخشنده کار می کنند البته بدرد اونائی می خوره که می خوان دندانهاشون طبیعی باشه.

درویش ساجدی: * * * * * تاریخ 98/5/19  سلام پارسال لمینیت کردم بخاطر سیگار کشیدن و چای خوردن زیاد کمی رنگش تغییر کرده بود اما امروز با پولیش برام مشکل رو حل کردند .من از کارشون خیلی راضی هستم هر چند خودم اصلاً مراقبت خوبی نکردم .ضمناً امروز پولی ازم نگرفتند از این بابت سپاسگزارم

سحر امینی: * * * * * تاریخ 98/5/22  بیش از حد خوب شده 100از 100

لاله کاویانپور: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکتر ماندانا آیت الهی در کارهای زیبائی نفر اول ایران هستند .من هم ارتودنسی کردم و هم کامپوزیت بسیار زیاد از نتیجه راضی هستم

رضا یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  من و خواهرم هر دو کامپوزیت انجام دادیم البته خواهرم 4 واحد ایمپلنت هم داشت. دندانپزشک خیلی خوبی هست ایشون . کارشون خیلی خاصه و البته برای کسانی خوبه که کار طبیعی دوست دارند . دندانهای ما خیلی نازک هست دوستانم کامپوزیت کردند مثل دندان مصنوعی شده که اصلا با سلیقه من سازگار نیست.

هانیه: * * * * * تاریخ 98/8/26  سلام .دندانهای من از سطح توقعم خیلی بهتر شده .درخشندگی و درشتی زیادی پیدا کرده من لیفت لثه و کامپوزیت انجام دادم البته کامپوزیت ipsکردم که کمی گرونتره ولی واقعا ارزش داره . 7 سال هم گارانتی دادند بهم . تا یکسال هم کلیه خدمات رو رایگان انجام میدند. 

پرستو دامنی: * * * * * تاریخ 98/9/29  در دی 97 16واحد کامپوزیت ای پی اس سوئیسی انجام دادم خیلی راضی هستم .دیروز آمدم پولیش کردم که پولی ازم نگرفتند

خاطره: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند من دندانهامو ارتودنسی آمریکایی کردم خیلی راضی هستم دندانهای جلو بالا در لبخند خیلی زیبا شده و همه ازم تعریف میکنند. تا الان سه نفر رو معرفی کردم اینم جبران زحمت ایشون و وقتی که گذاشتند.

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: مطب درتا تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد.شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

نسیم: * * * * * تاریخ 98/11/28  سلام خواهر من پیش شما لامینیت کرده و خیلی راضی هستیم من میخوام ارتودنسی کنم ولی بخاطر کرونا الان نمیشه هم شما تعطیل کردید و هم خودم می ترسم انشاالله برای اسفند از شر این ویروس خلاص بشیم برای شب عید برسم خدمتتون 

ساحل افشار: * * * * * تاریخ 99/2/25  با یه روش جدید دیروز کامپوزیت انجام دادم که به گفته خودشان در ایران هنوز کسی انجام نمیده کامپوزیت ips با قالب گیریه که رنگ و درخشندگیش خیلی خوبه تو آینه نگاه میکنم فکر میکنم از دندانهای خودم بهتر تا حالا ندیدم .قیمتشم خیلی خوبه چون من از کجاهای دیگه قیمت گرفته بودم کامپوزیت معمولی رو این قیمت میدادند . خانم دکتر آیت الهی خیلی برای کارشون ارزش قائل هستند حتی از خودم بیشتر حساسیت داشتند. ضمناً آزمایش کرونا خیلی راحت بود 5 دقیقه انجام مشه طبقه پائین انجام میدند. این رفتار ایشون حس امینت خیلی زیادی بهم داد دیگه ترسی از کرونا گرفتن هم نداشتم.

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  سلام من میخواستم کامپوزیت انجام بدم ولی چون دندانهای پائینی روی هم بود گفتند باید ارتودنسی بشه خودم راضی بودم دندانهام تراش بخوره ولی خانم دکتر قبول نکردند حتی بهم گفتند اگه میخوای دندانهاتو بتراشی برو پیش یه دکتر دیگه . این کارشون برام خیلی ارزش داشت واقعا بهترین کارو میکنن به سود خودش فکر نمیکنه .سپاس فرآوان از دکتر بسیار ارزشمند .

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1  بنده 2سال پیش در مطب خانم دکتر ماندانا آیت الهی ارتودنسی کردم و طول مدت ارتودنسی سه ماه بود که بسیار عالی شد دندانهام ولی دیروز بخاطر رنگ و حالت دندانه ای دندانهام کامپوزیت انجام دادم در کل رضایت بسیار زیادی دارم از ایشون و خواستم کسانیکه نظر را میخوانند بدانند.

مهرنوش مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  سلام من از سال 98 در حال رفع مشکلات دندانم توسط تیم خانم دکتر ماندانا آیت الهی هستم متاسفانه در سالهای قبل اصلا مواظب دندانهام نبودم و تعدادی دندان از دست رفته داشتم و تعداد زیادی دندان خراب خدارو شکر با کمک خانم دکتر ماندانا آیت الهی الان میتونم با افتخار لبخند بزنم و هر موقع خودمو تو آینه میبینم لذت زیادی میبرم میخوام به همه افرادی که نظر من رو میخونن بگم برای خودتون ارزش قائل باشید و دندانهاتونو دست هر دندانپزشکی ندید چون اگر کارش خوب نباشه تا انتهای عمر پیشمون میشید من خیلی از کار دکتر ماندانا آیت الهی راضی هستم البته ایمپلنت هارو دکتر مترجمی انجام دادند که کارشون فوق العاده بود خوبی مطبشون اینه که هر کاری رو متخصصش انجام میده این برای من خیلی اهمیت داشت

ستاره: بدون ستاره تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی، که درمورد دکترایت الهی، دادید، خیلی علاقه مند م، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14دکتر ماندانا آیت الهی بهترین دکتر برای ارتودنسی و کامپوزیت هستند من هم ارتودنسی کردم پیش ایشون و بعد سه ماه کامپوزیت فوق العاده شده از فیلم و عکسها هم بهتره کارشون شک نکنید

سمانه: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب ‌خانم ‌دکتر مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ 5امتیاز بدم 

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

مهری رضایی:  * * * * * تاریخ 99/5/7

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یک خانم دکتر خوب را پیدا کردم

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیف هم قیمت مناسب واقعا خوبه

علیرضا:  *تاریخ 99/5/12 کلا دندانپزشکی به جز علم و مهارت و تجربه و هنر چاشنی جسارت ( نه حماقت ) لازمه درست هست که دندانپزشکان خانم تو زمینه استتیک و یا کارهای خیلی دقیق متبحر هستند ولی خیلی از کیسها فقط برای زیبایی مراجعه نمیکنند اکست دندان‌های انکلیوز و یا نهفته و کلا جراحی های ادوانس از عهده خانمها خارج هست دوران دانشجویی استاد پریو ی ما که خانم بود میگفت من خودم پیش دندانپزشک خانم نمیرم (استیکر خنده ) شاد باشید

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/13 آقای علیرضا سلام من خودم پیش خانم دکتر آیت الهی جراحی و کامپوزیت انجام دادم همونطور که در وب سایتشون مکرر اشاره کردند ایشون صرفاً کارهای زیبایی را انجام می‌دهند و امور جراحی و ریشه را توسط متخصص انجام میدند برای ایمپلنت خودم، دکتر مترجمی در مطب ایشون ایمپلنت رو کاشتند که رئیس انجمن جراحان هستند و برای مادرم دکتر نجفی که جراح فک و صورت هستند در مطب دکتر ماندانا آیت الهی درمانشون کردند. بنظرم قضاوت شما در رابطه با کار دکتر آیت الهی منصفانه نبوده و در این بخش نظر شما رو بیماران دیگه میخونند و امکان داره گمراه بشند.

نازنین هراتی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 کامپوزیت ای پی اس عالی هست قیمتشان نصف جاهای دیگه بود . 

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب خانم دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مریم خلوصی لطف:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بیسیار عالیه من هم خیلی به رشته دندان پزشکی علاقه دارم و خیلی دوست دارم بزرگ شدم مثل خانم دکتر آیت الهی دندان پزشک بشم و میدونم که خیلی باید درس بخونم و تلاش کنم و زحمت بکشم و دارم تلاش میکنم که به هدفم برسم خانم دکتر برام دعا کنید ممنون❤

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مهسا:  * * * * * تاریخ 99/5/25 سلام خانم دکتر عزیز من خییییییللللیی به رشته دندانپزشکی علاقه دارم خیییییلیییی. اگه میشه لطف میکنین راز موفقیتتون رو بهمون بگین😀

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من هفته پیش کامپوزیت کردم نمیتونید بفهمید چقدر زیبا کار میکنند ورای تصوره کارشون با قطعیت میتونم بگم بهترین در کل جهان هست دوستم واحدی 3.5میلیون داده و دندانهای من رو دید حسرت خورد برای من واحدی 1200زدند که از نظر خودم متناسب با وقتی که گذاشتند فوق العاده مناسب بود

هانیه سنایی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 سلام دندانهای من رو خانم هما مرشدی کامپوزیت کردند . من از کار ایشون راضی هستم قیمتش بسیار منصفانه و منطقی بود اتاق کناری هم دکتر ماندانا آیت الهی کامپوزیت انجام می داد که ایشون هم هر یک ساعت یه سر میزدند و چک میکردند . البته چون قیمت های ارزانتری کار میکنند کامپوزیت ای پی اس کار نمیکنند ولی فرق آنچنانی هم نداره . دوستمم قرار شد بره پیش دکتر مرشدی انجام بده.

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 شاه بانوی ارتودنسی ایران ... دوتا بچه من یکساله دندانهاشون تبدیل شده به بهترین دندان تمام خاندانمون در صورتی که روشون نمیشد لبخند بزنن

باران:  * * * * * تاریخ 99/7/4 کامپوزیت ای پی اس کردم دندان های من خیلی بد بود ولی الان عالی شده حتماً با خیال راحت برید همینجا من حداقل سه ماه تحقیق کردم و درنهایت این دندانپزشک را انتخاب کردم کادر درمان بسیار حرفه ای هستند

مهدی ندافپور:  * * * * * تاریخ 99/8/30 سلام به تمام دوستان دندانهای من خیلی خرابی داشت ضمناً دو دندان 7 و 8 رو از سمت راست نداشتم که هر دو را در همین مطب ایمپلنت کردم سه دندان جلو را توسط خانم دکتر غفار در همین مطب ترمیم کردم و در نهایت خانم دکتر ماندانا آیت الهی برام لمینیت انجام دادند قیمتش برام خیلی زیاد شد ولی بنظرم آدم باید به دندان خیلی اهمیت بده واقعا از بوتاکس زدن و بینی عمل کردن خیلی مهمتره چون دندان بد یعنی بی کلاس بودن ...

سارا:  * * * * * تاریخ 99/9/6کسی هست منو راهنمایی کنه چرا تو پیج اینستگرام دکتر نظرات کاربران نیست فقط اینجا تعریف شده

دکتر ماندانا آیت الهی:  ادمین تاریخ 99/9/6 سلام عرض ادب خدمت خانم سارا، در ابتدا از شما سپاسگزارم که با درج نظر و حسن توجه‌تان مارا خرسند نموده اید. دلیل این مهم عدم توجه ما به تبلیغات در اینستاگرام و کلیه فضاهای تبلیغاتی است. همانطور که دقت نموده اید مطب بنده پیج با شکوه و فعالی در فضای اینستاگرام ندارد. وب سایت بریم دکتر هم به خواست خودشان مارا جزو پزشکان مورد تائید سازمانشان قرارد داده اند و دوستان در این بستر فضایی مهیا ساخته اند تا کاربران وب سایتشان و یا مراجعین مطب بنده اقدام به درج نظر نمایند. 

Bahareh:  * * * * * تاریخ 99/9/21 بیش از حد خوب بود بیش از حد عاااااااالی عاشقتم

آرزو راستگو:  * * * * * تاریخ 99/9/28 سلام  کار دکتر آیت الهی از حد انتظارتون بالاتره نسبت به پزشکهای دیگر خیلی قشنگ تره کار ایشون من خیلی از دوستانم کامپوزیت دارند ولی اصلا کامپوزیتهای آنها را دوست ندارم برای من شبیه لمینیت شده خیلی راضی هستم و به همه معرفی میگم دکتر آیت الهی را ضمناً قیمتش برای من با تخفیف برای هر دندان شد 1680 که به مراتب ارزانتر از جاهای دیگر بود.

پارسایان:  * * * * * تاریخ 99/10/10 اگر دنبال زیبایی دندون هستید بهترین مرکز همین جاس شک نکنید با خیال راحت مراجعه کنید کارشون بیسته "100ستاره" 

سیمین:  * * * * تاریخ 99/10/14 کارشون خوبه راضی بودم 

محمدی:  * * * * * تاریخ 99/10/16 برای نوبت اولیه و ویزیت 1ساعت منتظر موندم ولی جاشون بزرگه برای انتظار یه واحد جداگانه طبقه پنجم دارند از نظر کرونا خیلی راعیت میکنند من خیلی خوشحالم که اینجا کامپوزیت کردم همه بهم گفتند عالی شده البته الان دو روزه کامپوزیت کردم بعد از 1ماه دوباره نظر میدم.

سادی هراتی:  * * * * * تاریخ 99/10/22 من تمام دندانهام رو لمینیت کردم بیش از حد راضی هستم کار دکتر آیت الهی فوق العاده هست اگر میخواید برای یکبار پول بدید و نهایت لذت رو از انجام کار زیبایی ببرید برید همینجا . خیلی جاها تبلیغات میکنند و شعار میدند ولی دکتر آیت الهی حرفه ای به تمام معناست اصلاً اصلاً شک نکنید من حداقل 2سال تحقیق کردم و بعد از 2سال انتخابم دکتر آیت الهی بوده.

ط.ج:  * تاریخ 99/10/23 باسلام بنظر میرسه تمام دندانها یک مدل هستند .. آیا نباید مدل جدید سنخیتی با مدل قبلی داشته باشه که تغییر در چهره فرد ایجاد نشه

دانشور:  * * * * * تاریخ 99/10/24 احساس نوع دوستی ایشان در کنار انجام کارهای تخصصشون بسیار قابل تقدیر. وتشکر بوده وانشاءالاه در آینده نزدیک بتونم برای رفع مشکل پروتزم خدمت این عزیز حضور پیدا کنم🌷

محمدی:  * * * * * تاریخ 99/10/16 برای نوبت اولیه و ویزیت 1ساعت منتظر موندم ولی جاشون بزرگه برای انتظار یه واحد جداگانه طبقه پنجم دارند از نظر کرونا خیلی راعیت میکنند من خیلی خوشحالم که اینجا کامپوزیت کردم همه بهم گفتند عالی شده البته الان دو روزه کامپوزیت کردم بعد از 1ماه دوباره نظر میدم.

ترانه داداشی:  * * * * * تاریخ 99/12/10 بهترین انتخاب دکتر آیت الهی  نمره ایشون 1000هست بهتر هم نداریم 

راشین عزتی:  * * * * * تاریخ 00/1/20 امروز برای کامپوزیت دندانهام رفتم کلینیک و دندانهای پایینم کامپوزیت شد ، واقعا خانم دکتر کارشون عالیه ، دندانهام فوق العاده شده خیلی خوشحالم مرتب جلوی آینه دندانهام رو نگاه میکنم تازه دندانهای بالایی مونده خانم دکتر گفتند چون لثه هات بلنده اگه جراحی بشن خیلی لبخندت قشنگتر میشه حالا من بی صبرانه منتظر جراحی لثه هام هستم تا دندانهای بالایم هم کامپوزیت بشه ایشون کارشون رو فوق العاده با حوصله و دقت و دلسوزی زیاد انجام میدن ، من از خانم دکتر و دستیارشون و کلیه پرسنل کلینیک نهایت تشکر را دارم .

معصومهحسینی:  * * * * * تاریخ 00/1/25 سلام بهار نوتون مبارک کار تون بسیار عالی

سارا:  * * * * * تاریخ 1400/4/8 به سختی توانستم نوبت بگیرم منتهی کار دکتر ایده آل است. قیمت کمی بالا بود

دل آرام:  * * * * * تاریخ 1400/5/16  با مواد نانو سرامیک انجام دادم فوق العاده زیبا شده هر واحد 2100 دادم واقعا ارزش داشت. ابتدا دکتر آیت الهی ویزیت کردند منتهی کار را یک پزشک آقا برام انجام دادند بسار ماهر بودند. گویا یک سالی هست خود دکتر آیت الهی کامپوزیت نمیکنند ولی پزشکی که برای من انجام داد واقعا کارش خوب و حرفه ای بود

ساینا صبوری:  * * * * * تاریخ 1400/6/22 بسیار حرفه ای و خاصه کارشون من خواستم خود دکتر آیت الهی انجام بدند که گفتند نانو سرامیکی هارو یک پزشک دیگر انجام میدند و منم قبول کردم ولی کارش خیلی خوب بود راضیم

مهدوی:  * * * * * تاریخ 1400/6/26  مطلوب و راضی کننده فقط زمان اون زمان تخفیفی در کار نبود و از این حیث خیلی ناراحت شدم.

هرچه پائینتر بروید تاریخ نظرات جدیدتر می‌شود