بهترین دندان‌پزشکان زیبایی تهران

ویزیت رایگان و تخفیف های شگفت انگیز

چرا این مطب بهترین انتخاب است؟

دندانپزشک زیبایی چند ویژگی کلیدی باید داشته باشد، تجربه بالا، ظرافت در کار، دقت، تمرکز و در نهایت وقت گذاشتن برای کسب نتیجه عالی. این مطب دندانپزشکانی را انتخاب نموده که این ویژگی‌ها را داشته باشند. در این مطب فقط از مواد نانو‌ سرامیک استفاده می‌شود که این نوع کامپوزیت درخشش خاصی به‌دندان می‌دهد، حتی لمینیت هایی که این مجموعه استفاده می‌نماید همین مواد است. در کنار نکات فوق سابقه بلند مدت و 23ساله این مطب تاثیر زیادی در کسب بهترین نتیجه دارد.  این گروه به ریزه‌کاری‌هایی دقت می‌کنند که بسیار سخت و وقت گیر است. در این حوزه بهتر است پزشک تجاری فکر نکند و به مسائل مالی توجه کمتری داشته باشند و بیشتر به کیفیت نهایی و نتیجه اهمیت دهند. رضایت‌مندی بیماران اعتبار یک پزشک است. شما می‌توانید در ادامه با بررسی نظر مراجعین و مطالعه توضیحات پزشکان نتیجه گیری بهتری برای سلامت خود داشته باشید.

کامپوزیت سرامیکی IPS
1-کامپوزیت ونیر روکشی از جنس خمیر است که روی دندان ها توسط دندانپزشک گذاشته می‌شود و با اشعه UV استحکام پیدا می‌کند. این روکش می‌تواند متوسط 10سال برای بیمار دوام داشته باشد. البته عمر کامپوزیت ونیر بستگی به مراقبت فرد دارد؛ گاهاً عمر مفید بالغ بر 10 سال هم برای کامپوزیت ونیر دیده شده است. از آنجائیکه دندان رشد می‌کند و لثه تحلیل می‌رود بعد از 10 سال احتمالا کامپوزیت زیبایی سالهای ابتدایی را نخواهد داشت.

​​​​​​​
2-کامپوزیتIPS معتبرترین کارخانه تولید کامپوزیت،  IPS نام دارد که در کشور لیختن اشتاین است. این کارخانه در خمیر کامپوزیت ذرات سرامیکی خاصی قرار می‌دهد که مقاومت و درخشش کامپوزیت را چند برابر کامپوزیت ونیر می‌کند، مابقی فرآیند کاملاً مشابه کامپوزیت ونیر می‌باشد.

3-لمینیت ابتدا پزشک از دندانها قالب می‌گیرد سپس قالب در لابراتوآر تبدیل به روکش بسیار نازک ، مستحکم و درخشنده می‌شود و مجدد توسط دندانپزشک روی دندانها چسبانده خواهد شد. زیبایی و استحکام لمینیت و کامپوزیتIPS تقریباً یک اندازه است ولی قیمت کامپوزیتIPS از لمینیت به مراتب کمتر می‌باشد.

انواع روشهای زیبایی دندان

کامپوزیت دندان و انواع آن

کامپوزیت دندان یا همان کامپوزیت ونیر روکشی براق و سفید برای زیبایی و از بین بردن عیوب دندان می باشد. این روش باعث شده درمان زیبایی دندان بسیار جذاب شود و دندان ها فوق العاده درخشنده و ظریف در دهان قرار بگیرند. ضمناً کامپوزیت دندان دوام و ماندگاری طولانی دارد به نحوی که اگر مراقبت لازم از آنها صورت بگیرد تا 10سال می شود روی داشتن دندان های هالیوودی حساب کرد. کامپوزیت دندان بهترین و پر طرفدار ترین روش اصلاح طرح لبخند در جهان است.چون در این روش نیازی به تراش دادن دندانها نیست ضمناً نسبت به روشهای دیگر ارزانتر است. کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر می باشد، متخصص دندانپزشکی بدون نیاز به لابراتوآر ماده را بر روی دندان قرار می دهد تقریباً کاری ظریف مثل ساختن مجسمه های لوکس و کوچک، سپس به وسیله تابش نوری خاص این ماده بر روی دندان محکم می گردد. در انتها با پولیش براق و درخشنده می شود. البته نکته حائز اهمیت دقت، ظرافت و تجربه بالای دندانپزشک در انجام کامپوزیت دندان است. یک دنداپزشک متبحر زیبایی می تواند با ذوق وسلیقه بالا بهترین نتیجه را برای افرد ایجاد کند. در سالهای اخیر کامپوزیت هایی توسط شرکت IPS روانه بازار شده که درخشندگی خیره کننده ای دارد و می‌تواند در حد لمینیت زیبا باشد البته این کامپوزیت کمی گرانتر از کامپوزیت ونیر است.

مراحل کامپوزیت دو دندان نیش(ترمیمی، زیبایی)

نکته مهم : کامپوزیت باید سالها زیبا بماند اگر کامپوزیتی که برای فرد گذاشته می شود شش ماه تا یک سال زیبا و خوش رنگ باشد و سپس تغییر رنگ بدهد و یا فرم اولیه خود را حفظ نکند یک پروژه زیبایی شکست خورده قلمداد می شود. بخاطر همین امر شما نباید صرفاً درگیر دستیابی به قیمت ارزانتر باشید و می بایست اعتبار پزشک را در نظر بگیرید. از آنجائیکه تمام مواد استفاده شده در این مطب اورجینال و اروپایی و یا آمریکایی می باشد ایشان با کمترین سود ممکن قیمت را تعیین نموده است. شما می توانید با خیالت راحت دندانی زیبا با بلند مدت ترین گارانتی را داشته باشید.

دندانپزشک زیبائی

لمینیت دندان چیست و چه مزایایی دارد؟

لمینیت لایه نازکی است که در لابراتوآر ساخته می‌شود و دندانپزشک روی دندان می‌چسباند. البته احتمالا دندانپزشک مجبور است مقدار کمی از لبه دندانها را تراش دهد تا پوسته لمینیت به زیبایی روی دندان قرار بگیرد. برای دستیابی به نتیجه عالی دندانپزشک باید هنر ، ظرافت و تجربه را بکار بگیرد ولی ساخته شدن لمینیت توسط لابراتوآری با تجربه و مجهز نقش کلیدی دارد. لمینیت لوکس‌ترین روش برای دستیابی زیبایی دندان  است. دندانهایی که لمینیت می‌شوند به شدت میدرخشند و عین حال ظریفند. تنها چند لابراتوآر در تهران وجود دارد که مواد اولیه آنها برای شرکت IPSلیختن اشتاین است که در این مطب صرفاً با آنها در ارتباط هستند.  

بهترین برند کامپوزیت

کدام کشور بهترین کامپوزیت سرامیکی را تولید می کند؟

کامپوزیت با ذرات سرامیک اولین بار در کشوری به نام لیختن اشتاین با برند IPS تولید شد. بخاطر همین امر اکثراً کامپوزیت سرامیکی را با نام کامپوزیت IPS می‌شناسند حتی دندانپزشکان هم از همین عنوان استفاده می‌کنند. از آنجائیکه این کشور در مجاورت سوئیس است عوام مردم کامپوزیت IPS را برند سوئیسی قلمداد می‌کنند. در واقع کامپوزیت با ذرات سرامیکی می‌تواند با مواد آمریکایی، سوئیسی، آلمانی، ژاپنی و... برای متقاضیان استفاده شود. ولی بایدگفت قطعاً برند IPS سرشناس ترین برند در نوع خود است. پزشکان این مطب برای کسب نتیجه بهتر ترجیح می‌دهد از کامپوزیت IPS استفاده کند تا بهترین دندان را برای بیمار خلق نماید.

بهترین برند کامپوزیت
کامپوزیت و لمینیت دندان برای چه افرادی مناسب است ؟

این دو روش برای کسانیکه که دندانهای نامنظم و یا شکسته داشته باشند مناسب است. افرادی که دندانهایشان کوچک است و از لبخند زدن خود لذت نمی برند می توانند بوسیله این روش ها، لبخندی زیبا را تجربه نمایند. دندانهایی که لبه ی اره ای شکل دارند با کامپوزیت دندان و لمینیت دندان رفع ایراد می گردند و به مروارید سفید درخشنده تبدیل می شوند. خصوصاً افرادی که بین دندانهای آنها فاصله وجود دارد  می توانند عیوب این ناحیه را اصلاح کنند. ولی باید گفت صرفاً کامپوزیت و لمینیت برای رفع مشکلات ذکر شده نیست، همانطور که می دانید بازیگران، ورزشکاران و حتی انسانهای معمولی که به چهره خود اهمیت می دهند و علاقه دارند به سمت روشهای زیبایی دندان می‌روند. پس کامپوزیت و لمینیت به طیف خاصی از افراد مربوط نمی شود و باید گفت هر فردی که بخواهد دندانی زیبا و دلربا داشته باشد می تواند از طرح زیبایی لبخند استفاده نماید.طی تحقیقاتی در امریکا مشخص شد 95% افراد می توانند با ارائه لبخند زیبا، ارتباط سریعتری را با انسانهای دیگر برقرار کنند از آنجائیکه تنها موجود زنده دنیا انسان هست که می تواند با نمایش دندانها امنیت را برای هم نوع خود تداعی کند لذا وجود دندان زیبا در چهره افراد نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می نماید.

کامپوزیت دندان سوئیسی
کامپوزیت و لمینیت به دندان و لثه آسیب نمی رساند !!!

چون اکثراً در کامپوزیت برش و تراشی به دندانها داده نمی شود و ماهیت این ماده آسیب رسان نیست پس مطمین باشید کامپوزیت ونیر برای سلامتی شما مضر نمی باشد. از آنجائیکه دندان عضو مهمی در چهره است و نمایش دندانها عامل پر اهمیتی برای برقراری ارتباط می باشد این فرآیند زیبایی به سلامت روحی افراد بسیار زیاد کمک می کند، بهترین نتیجه کامپوزیت در گرو تجربه، دقت نظر، و تخصص پزشک و از همه مهمتر ظرافت بکار گرفته شده دندانپزشک در این کار هنری است. کامپوزیت دندان فرآیندی طولانی مدت (حدود7تا10ساعت) است و اگر پزشک تحمل این کار دقیق و طولانی را نداشته باشد نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد. لمینیت دندان هم مانند روکشی از دندانها محافظت می‌کند ولی در این فرآیند لبه‌های بعضی از دندان‌ها تا حدودی تراش داده می‌شود.

رنگ کامپوزیت دندان و لمینیت دندان تا چه مدت سفید و درخشنده می ماند؟

​رنگ لمینیت و کامپوزیت دندان ماندگاری بسیار بالایی دارد منتهی مشابه دندان اصلی مادرزادی مراقبت هایی می‌خواهد. که هرچه نکات درج شده در ذیل مورد توجه قرار بگیرد ماندگاری رنگ لمینیت و کامپوزیت دندان بالاتر می رود.
1:مصرف نوشابه، قهوه، چای و دیگر نوشیدنی های تیره رنگ را تاجای ممکن کاهش دهید و در هفته اول به هیچ عنوان این مواد را مصرف نکنید.
2:درصورتیکه خوراکی و نوشیدنی رنگ دارد میل فرمودید مسواک بزنید اگر مسواک در دسترس نبود حتما یک لیوان آب در دهان قرقره کنید.
3:مصرف روزانه نخ دندان و سه بار مسواک ضروری است.
4:صرفاً از دهانشویه ای که دندانپزشکتان معرفی کرده استفاده کنید.
5:سیگار ، قلیان و پیپ بر روی رنگ دندان اثر منفی دارد بهتر است استفاده آنها را کنار بگذارید و یا در صورت استفاده از پک زدن عمیق پرهیز کنید.
6:گاز زدن خوراکی های سفت مثل سیب، هویچ، یخ و ... می تواند موجود آسیب رسانی به کامپوزیت دندان و یا پوسته لمینیت شود.
تذکر: در صورتیکه یک یا چند واحد از دندانهای کامپوزیت و یا لمینیت شده دچار عیب شوند دندانپزشک شما صرفاً همان دندانهای معیوب را ترمیم خواهد کرد.

بهترین برند کامپوزیت
کامپوزیت سرامیکی IPS
1:ارزان بودن کامپوزیت نسبت به لمینیت.
2:کامپوزیت دندان در یک یا نهایتا دو روز به اتمام می‌رسد.
3:برای کامپوزیت دندان نیازی به تراش دندانها نیست.
4:اگر یک یا چند دندان دچار آسیب شود ترمیم به آسانی در نیم ساعت انجام می‌شود.
5:از آنجائیکه به لابراتوآر هم نیازی نیست خطای انسانی کاهش پیدا می کند و همه چیز معطوف هنر دست دندانپزشک است.
فواید کامپوزیت دندان نسبت به روشهای دیگر چیست؟

مجهزترین مرکز درمان بیماری نشیمنگاهی با لیزر

درمان بواسیر، شقاق، فیستول، آبسه مقعدی و کیست مویی

بدون درد، بیهوشی، بستری و نقاهت

ورود به سایت درمان نشیمنگاه