بهترین دندان‌پزشکان زیبایی تهران

امتیاز ویژه: دو دندان جلو رایگان کامپوزیت کن، اگه پسندیدی ادامه بده ...!

کامپوزیت سرامیکی دندان

اقساط، پرداخت با چک

نمونه کامپوزیت دکتر مرضیه هاشم پور

 دکتر ماندانا آیت الهی

​​​-فارغ التحصیل از دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تهران 
گذراندن کورس های متعدد از جمله:
- گذراندن دوره‌های متعدد زیبایی اروپا و امریکا 
- ​​​​​​​24سال تجربه

- دارای مدرک گذراندن دوره‌ی مک لارن دانشگاه UCLA ، دکتر برقی دانشگاه تگزاس، دكتر فليپ بزرا برزيل، ایوکلارسوییس، اورال‌دیزاین آلمان، پادرینگ GC ژاپن


دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبایی
دکتر مرضیه هاشم پور 

جراح _دندانپزشك 
با بيش ١٠سابقه تجربه
فارغ التحصيل از دانشگاه آزاد تهران
داري مدرك زيبايي دندان از شركت كولزر آلمان
​​​​​​

چرا این مطب بهترین انتخاب است؟

دندانپزشک زیبایی چند ویژگی کلیدی باید داشته‌باشد، تجربه بالا، ظرافت در کار، دقت، تمرکز و در نهایت وقت گذاشتن برای کسب نتیجه عالی. این مطب دندانپزشکانی را انتخاب نموده که این ویژگی‌ها را داشته باشند. در این مطب فقط از مواد نانو‌ سرامیک استفاده می‌شود که این نوع کامپوزیت درخشش خاصی به‌دندان می‌دهد، حتی لمینیت هایی که این مجموعه استفاده می‌نماید همین مواد است. در کنار نکات فوق سابقه بلند مدت و 24ساله این مطب تاثیر زیادی در کسب بهترین نتیجه دارد.  این گروه به ریزه‌کاری‌هایی دقت می‌کنند که بسیار سخت و وقت گیر است. در این حوزه بهتر است پزشک تجاری فکر نکند و به مسائل مالی توجه کمتری داشته باشند و بیشتر به کیفیت نهایی و نتیجه اهمیت دهند. رضایت‌مندی بیماران اعتبار یک پزشک است. شما می‌توانید در ادامه با بررسی نظر مراجعین و مطالعه توضیحات پزشکان نتیجه گیری بهتری برای سلامت خود داشته باشید.

کامپوزیت سرامیکی IPS

زیبایی دندان و روش های آن

روش‌های زیبایی دندان‌ها که توسط دندان پزشکان به کار گرفته می‌شود شامل موارد زیر است:
- کامپوزیت دندان
- روکش دندان 

- بلچینگ دندان
- ​​​​​​​پالیش دندان 
- لمینیت دندان
- ارتودنسی
- ایمپلنت
- جرم گیری دندان
- میناکاری دندان
- لاک سفید کننده
- ماسک دندان
- پل دندان
که بنا به تشخیص پزشک برای زیبایی یا درمان یکی از این روش‌ها به بیمار پیشنهاد می‌شود.

کامپوزیت دندان یا همان کامپوزیت ونیر روکشی براق و سفید برای زیبایی و از بین بردن عیوب دندان می‌باشد. این روش باعث شده درمان زیبایی دندان بسیار جذاب شود و دندان‌ها فوق العاده درخشنده و ظریف در دهان قرار بگیرند. ضمناً کامپوزیت دندان دوام و ماندگاری طولانی دارد به نحوی که اگر مراقبت لازم از آنها صورت بگیرد تا 10سال می‌شود روی داشتن دندان‌های هالیوودی حساب کرد. کامپوزیت دندان بهترین و پر طرفدارترین روش اصلاح طرح لبخند در جهان است. چون در این روش نیازی به تراش دادن دندان‌ها نیست ضمناً نسبت به روشهای دیگر ارزانتر است.​​​​​​​

کامپوزیت دندان ونیر
روکشی از جنس خمیر است که
توسط دندانپزشک روی دندان‌ها گذاشته می‌شود و با اشعه UV استحکام پیدا می‌کند. این روکش می‌تواند متوسط 10سال برای بیمار دوام داشته‌باشد. البته عمر کامپوزیت ونیر بستگی به مراقبت فرد نیز دارد؛ گاهاً عمر مفید بالغ بر 10 سال هم برای کامپوزیت ونیر دیده شده‌است. از آنجائیکه دندان رشد می‌کند و لثه تحلیل می‌رود بعد از 10 سال احتمالا کامپوزیت، زیبایی سال‌های ابتدایی را نخواهد داشت.

 - کامپوزیت دندان ونیر سرامیکی

​​​​​​​
 - کامپوزیت دندان ونیر غیر سرامیکی  

​​​​​​​
کامپوزیت دندان IPS
در سال‌های اخیر کامپوزیت‌هایی توسط شرکت IPS در کشور لیختن اشتاین روانه بازار شده که درخشندگی خیره کننده‌ای دارد و می‌تواند در حد لمینیت زیبا باشد.
این کارخانه در خمیر کامپوزیت IPS خود، از ذرات سرامیکی خاصی استفاده می کند که مقاومت و درخشش کامپوزیت را چند برابر کامپوزیت ونیر می‌کند، مابقی فرآیند کاملاً مشابه کامپوزیت ونیر می‌باشد.​​​​​​​
​​​​​​​​​
البته این کامپوزیت کمی گرانتر از کامپوزیت ونیر است.

کامپوزیت دندان و انواع آن

مراحل کامپوزیت دندان‌های یک (ترمیمی، زیبایی)

کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر می‌باشد، متخصص دندانپزشکی بدون نیاز به لابراتوآر ماده را بر روی دندان قرار می‌دهد؛ سپس به وسیله تابش نوری خاص این ماده بر روی دندان محکم می‌شود. در انتها با پولیش براق و درخشنده می شود.​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​نکته حائز اهمیت دقت، ظرافت و تجربه بالای دندانپزشک در انجام کامپوزیت دندان است. یک دنداپزشک متبحر زیبایی دندان می‌تواند با ذوق وسلیقه بالا بهترین نتیجه را برای افرد ایجاد کند..

انجام این کار بسیار ظریف، مانند ساختن مجسمه‌های لوکس و کوچک می‌باشد.​​​​​​​

کامپوزیت دندان درموارد مختلف اما با یک هدف می تواند استفاده شود. هدف در تمامی موارد داشتن دندان هایی زیبا و سالم است. کامپوزیت برای موارد زیر کاربرد زیادی دارد:
اگر بخشی از دندان در اثر ضربه یا جویدن خوراکی های سفت شکسته شده باشد.
اگر دندانی پوسیده شده باشد، برای پر کردن آن از مواد کامپوزیت دندان استفاده می شود.
اگر همه دندان ها بد رنگ هستند، می توان برای شفاف و سفید کردنشان از ونیر کامپوزیت استفاده کرد.
چنانچه بین دندان ها فاصله وجود دارد، به راحتی با ونیر کامپوزیت قابل رفع است.​​​​​​​

دندانپزشک زیبائی

نکته مهم : کامپوزیت باید سالها زیبا بماند اگر کامپوزیتی که برای فرد گذاشته می شود شش ماه تا یک سال زیبا و خوش رنگ باشد و سپس تغییر رنگ بدهد و یا فرم اولیه خود را حفظ نکند یک پروژه زیبایی شکست خورده قلمداد می شود. بخاطر همین موضوع شما نباید صرفاً درگیر دستیابی به قیمت ارزانتر باشید و می‌بایست اعتبار پزشک را در نظر بگیرید. از آنجائیکه تمام مواد استفاده شده در این مطب اورجینال و اروپایی و یا آمریکایی می باشد ایشان با کمترین سود ممکن قیمت را تعیین نموده است. شما می توانید با خیالی راحت دندانی زیبا با بلند مدت ترین گارانتی را داشته باشید.

بهترین  کشور تولید کننده کامپوزیت سرامیکی کدام است؟

کامپوزیت با ذرات سرامیک اولین بار در کشوری به نام لیختن اشتاین با برند IPS تولید شد. بخاطر همین امر اکثراً کامپوزیت سرامیکی را با نام کامپوزیت IPS می‌شناسند حتی دندانپزشکان هم از همین عنوان استفاده می‌کنند. از آنجائیکه این کشور در مجاورت سوئیس است عوام مردم کامپوزیت IPS را برند سوئیسی قلمداد می‌کنند. در واقع کامپوزیت با ذرات سرامیکی می‌تواند با مواد آمریکایی، سوئیسی، آلمانی، ژاپنی و... برای متقاضیان استفاده شود. ولی بایدگفت قطعاً برند IPS سرشناس ترین برند در نوع خود است. پزشکان این مطب برای کسب نتیجه بهتر ترجیح می‌دهد از کامپوزیت IPS استفاده کند تا بهترین دندان را برای بیمار خلق نماید.

بهترین برند کامپوزیت

این دو روش برای کسانیکه که دندانهای نامنظم و یا شکسته داشته باشند مناسب است. افرادی که دندانهایشان کوچک است و از لبخند زدن خود لذت نمی برند می توانند بوسیله این روش ها، لبخندی زیبا را تجربه نمایند. دندانهایی که لبه ی اره ای شکل دارند با کامپوزیت دندان و لمینیت دندان رفع ایراد می گردند و به مروارید سفید درخشنده تبدیل می شوند. خصوصاً افرادی که بین دندانهای آنها فاصله وجود دارد  می توانند عیوب این ناحیه را اصلاح کنند. ولی باید گفت صرفاً کامپوزیت و لمینیت برای رفع مشکلات ذکر شده نیست، همانطور که می دانید بازیگران، ورزشکاران و حتی انسانهای معمولی که به چهره خود اهمیت می دهند و علاقه دارند به سمت روشهای زیبایی دندان می‌روند. پس کامپوزیت و لمینیت به طیف خاصی از افراد مربوط نمی شود و باید گفت هر فردی که بخواهد دندانی زیبا و دلربا داشته باشد می تواند از طرح زیبایی لبخند استفاده نماید.طی تحقیقاتی در امریکا مشخص شد 95% افراد می توانند با ارائه لبخند زیبا، ارتباط سریعتری را با انسانهای دیگر برقرار کنند از آنجائیکه تنها موجود زنده دنیا انسان هست که می تواند با نمایش دندانها امنیت را برای هم نوع خود تداعی کند لذا وجود دندان زیبا در چهره افراد نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می نماید.

کامپوزیت و لمینیت دندان برای چه افرادی مناسب است ؟
کامپوزیت سرامیکی IPS
فواید کامپوزیت دندان نسبت به روشهای دیگر چیست؟
1:ارزان بودن کامپوزیت نسبت به لمینیت.
2:کامپوزیت دندان در یک یا نهایتا دو روز به اتمام می‌رسد.
3:برای کامپوزیت دندان نیازی به تراش دندانها نیست.
4:اگر یک یا چند دندان دچار آسیب شود ترمیم به آسانی در نیم ساعت انجام می‌شود.
5:از آنجائیکه به لابراتوآر هم نیازی نیست خطای انسانی کاهش پیدا می کند و همه چیز معطوف هنر دست دندانپزشک است.