پروتز متحرک ​​​​​​​، 23سال تجربه در تهران

ارائه نامه پس از درمان برای دریافت مبلغ از بیمه تامین اجتمائی + بیمه تکمیلی

polident ضد جرم، ساخت کشور لهستان 

ویزیت رایگان و تخفیف شگفت انگیز

ثبت نظر، مطالعه نظرات

در این مطب برای اولین بار تکنسین دندانساز در کنار دندانپزشک متخصص قرار گرفته اند و همین امر باعث شده تا کیفیت نهایی ساخت دندان مصنوعی بسیار بالا باشد. ضمناً دستگاهی بنام فلکسی پلاست در مطب وجود دارد که ساخت دندان بسیار ظریف را محیا می‌کند. دندانهایی که با دستگاه FlexoPlast درست می‌شود نشکن محسوب می‌شود و بسیار نرم و راحتند. از آنجائیکه اصولاً افراد مسن در نگهداری دندان مصنوعی دقت لازم را ندارند و از طرفی بسیار ایرادگیر هستند ساخت دندان با دستگاه فلکسی بسیار توصیه می‌شود، چون این دندان ها بخاطر ظرافت و نازکی از مابقی انواع دندان مصنوعی راحت تر است. شما برای ساخت دندان مصنوعی در مطب‌های دندانپزشکی صرفاً دندانپزشک را می‌بینید و ایشان پس از معاینه، برای بیمار قالب گیری می‌کند و سپس قالب گرفته شده را با ذکر توضیحات برای لابراتوار ارسال می‌نماید و لابراتوار پس از چند روز، مدل اولیه دندان را برای دندانپزشک باز می‌گرداند. دندانپزشک دندان را برای بیمار تست می‌کند و ایراد ها را علامت گذاری می‌نماید، سپس مجدد برای لابراتوآر ارسال خواهد کرد تا فرآیند ساخت دندان صورت پذیرد و دوباره مرحله قبل تکرار می‌شود و دندان نهایی برای بیمار ساخته می‌شود. اگر دندان های نهایی ساخته شده برای بیمار آزار دهنده باشد بخش‌های اضافه علامت گذاری می‌شود و دوباره برای لابراتوار ارسال می‌گردد. در تمام دندانپزشکی ها همین اتفاق رخ می‌دهد چون دندانساز و دندانپزشک در یک مکان حضور ندارند. لذا بیماران کلافه شده و پروسه ساخت دندان مصنوعی بسیار فرسایشی می‌شود و در نهایت نتیجه نهایی کیفیت بالایی نخواهد داشت. ولی خوشبختانه در این مطب تکنسین دندانساز در مطب مستقر است و لابراتوار متعلق به دکتر آیت الهی و در همین محل قرار دارد. این مسئله  باعث شده تا کیفیت ساخت دندان مصنوعی به بالاترین حد ممکن برسد. ضمناً کاهش قیمت برای بیماران هم در بر داشته است.

مزیت های این مطب نسبت به دیگر مراکز...

دندان مصنوعی یا پروتز دندان برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده می‌شود وعموماً متحرک هستند. راهکار دیگر برای داشتن دندان؛ ایمپلنت است که متاسفانه هزینه سرسام آوری برای فرد ایجاد می‌کند و از طرفی برای ایمپلنت، بیمار باید متحمل جراحی جاگذاری فیکسچر شود. این دو نکته عاملی شده تا در سالهای اخیر افراد توجه بیشتری نسبت به پروتز متحرک برای جایگزینی دندان داشته باشند. سالها است که  دندان مصنوعی وجود دارد منتهی رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از مواد جدید دندان‌های مصنوعی زیباو طبیعی تر از گذشته شده اند. با بکارگیری مواد نرم و راحت تحمل دندان مصنوعی در حدی است که بیماران فراموش می‌کنند شی خارجی در دهانشان دارند. سه نکته در ساخت دندان مصنوعی بسیار مهم است 1- استفاده از مواد مرغوب 2- قالب گیری صحیح 3- هنر و تجربه سازنده. یادتان باشد ساخت دندان مصنوعی، فرآیندی هنری است که به سلیقه و دقت نظر بسیار بالا در کنار تجربه بلند مدت نیاز دارد. لذا دقت کنید اگر به دندان مصنوعی نیاز دارید در جستجوی فردی باشید که سالها تجربه ساخت دندانسازی و پروتز را دارا می‌باشد. در این مطب برترین تکنسین های تهران که تحصیلات عالی دانشگاهی دارند و دارای رتبه های بالا بوده اند حضور پیدا کرده اند. حداقل تجربه افراد در این مطب 15 سال سابقه ساخت دندان است که همین مهم عامل رضایتمندی بیماران شده است. در ضمن قیمت ها مطابق تعرفه استاندارد ارائه می‌گردد و برای ارائه قیمت به توان پرداخت بیمار نگاه نمی‌شود.

نکته: تمامی عکسها مربوط به بیماران همین مطب می‌باشد

دندان مصنوعی یا پروتز دندان

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

داشتن یک لابراتوآر مجهز داخل مطب و استفاده از تجهیزات مدرن روز دنیا، فرآیند ساخت دندان مصنوعی و پروتز های تکه‌ای را در کوتاهترین زمان مهیا ساخته است. لذا ساکنین استانهای دیگر می‌توانند با دوبار مراجعه به مطب دندان خود را تحویل بگیرند. در مرحله اول قالبگیری صورت می‌گیرد و مرحله دوم دندان سالم و بدون ایراد تحویل مراجعه کنند خواهد شد(به فاصله یک هفته). در همان مرحله دوم اگر بیمار با دندان ساخته شده احساس راحتی نداشت ایرادهای جزئی دندان داخل لابراتوآر مطب رفع می‌گردد. می‌توان با اطمینان گفت این امکان در هیچ کجای ایران با این سطح کیفی و سرعت عمل بالا وجود ندارد.

ساخت دندان مصنوعی برای ساکنین شهرهای دیگر

​در مطب دکتر آیت الهی مهمترین نکته رضایت بیمار است لذا ایشان تلاش کرده تا برترین تکنسین های پروتز ایران را که دارای تجربه بالائی هستند دور هم جمع کند. در این مطب رضایت بیمار حرف اول را می‌زند تا جائیکه اگر فرد از نتیجه حاصله رضایت نداشته باشد تکنسین کار خود را همچنان تا ایجاد رضایتمندی بیمار ادامه می‌دهد. تکنسین های این مطب از قدیمی ترین دندانسازهای ایران هستند ضمناً تمام این افراد دارای برترین رتبه های دانشگاهی می‌باشند. 

گردهمائی برترین  تکنسین های تهران در یک مطب
دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دندان مصنوعی"پروتز" لمینیتی

این نوع دندان مصنوعی شباهت زیادی به لمینیت دندان دارد و فرد با داشتن پروتز لمینیتی از دندان بسیار زیبایی برخوردار خواهد شد و با این پروتز در مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و حتی زندگی روزمره لبخند خیره کننده‌ای خواهد داشت. اگر شما علاقه به این نوع پروتز نداشته باشید می‌توانید از انواع دیگر که رنگی نزدیک به دندان طبیعی دارد استفاده کنید. در هر حال انتخاب با شماست... بیماری که تعدادی از دندانهای خود را داشته باشد و بخواهد برای بخشهای از دست رفته، پروتز تکه ای لمینیتی استفاده کند باید به موازات ساخت دندان مصنوعی دندانهای موجود و اصلی خود را با لمینیت اصلاح کند تا تفاوتی بین دندان و پروتز دیده نشود و دندانها یک دست باشد "این مهم در مطب انجام می‌گردد"

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دندان مصنوعی دو نوع مهم دارد که بسته به شرایط دندانهای اصلی بیمار استفاده از هرکدام توصیه می‌شود:

پروتز پارسیل دندان (دندان مصنوعی تکه ای یا جزئی) پروتز اگر بخشی از دندانها سالم و ارزشمند باشد کشیدن آن ها منطقی نیست. لذا برای حفظ دندنهای موجود از دندان مصنوعی استفاده می شود که بخشهائی از پروتز خالی می‌باشد تا دندانهای بیمار بتواند از لابلای آنها بیرون بیاید. لذا داشتن یک یا چند دندان در هر فک ضروری می‌باشد. در این زمان دندانساز باید با مهارت خود پروتزی را تهیه کند که دقیقاً شبیه دندانهای بیمار باشد تا وقتی در مجاورت هم قرار می‌گیرند تفاوت پروتز با دندان های اصلی معلوم نشود. با این روش چون دندانهای اصلی بیمار همانند ستونی محکم عمل می‌کند،  دندان مصنوعی در دهان محکم و استوار تر از هر حالتی قرا می‌گیرد.  

انواع دندان مصنوعی

دندان مصنوعی کامل این روش در زمانی انجام می‌شود که بیمار تمام دندانهایش را از دست داده است و یا اینکه دندانهای موجود بیمار تماماً معیوب شده است. لذا در این صورت دندانها کشیده می‌شود و پس از یک ماه که لثه حالت سیقلی به خود گرفت دندان مصنوعی برای بیمار قالب گیری و ساخته می‌شود.

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

دندان مصنوعی با چه موادی درست می‌شود و مواجه با چالش لثه های تحلیل رفته چگونه است ؟

دندانهای مصنوعی از رزین اکریلیک و گاهاً ترکیب این ماده با فلز ساخته می‌شود. روش دیگر هم پروتزهای ژله ای است که حالت ارتجاعی دارد و نشکن است. البته در همه موارد این پروتزها قابل استفاده نمی‌باشد. ماده ی دیگری که به زیباتر بودن دندانها کمک می‌کند پارسیِل است. گاهی اوقات بیمار بخاطر تاخیر در ساخت دندان مصنوعی قسمت عمده‌ای از استخوان لثه را از دست می‌دهد و این بخش تحلیل می‌رود. لذا در این زمان هنر اصلی را تکنسین دندانساز باید به خرج دهد که بتواند دندان مصنوعی را برای بیمار تهیه کند تا روی لثه قرار بگیرد. با اطمینان می‌توان گفت تکنسین های این مطب در این موارد کارنامه ای بسیار درخشان دارند. آنها افراد زیادی که توسط مراکز دیگر برای داشتن دندان با جواب منفی روبرو شده اند را صاحب دندان مصنوعی زیبا کرده‌اند و این افراد تا به امروز از دندان محکم و استوار خود لذت برده‌اند.

مجهزترین مرکز درمان بیماری نشیمنگاهی با لیزر

درمان بواسیر، شقاق، فیستول، آبسه مقعدی و کیست مویی

بدون درد، بیهوشی، بستری و نقاهت

ورود به سایت درمان نشیمنگاه