مرکز پروتز متحرک تهران

مرکز  دندان مصنوعی و پروتز دکتر آیت الهی با 23سال تجربه

30% تخفیف ویژه آبان

polident ضد جرم، ساخت کشور لهستان 

دندان مصنوعی یا پروتز دندان برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده می‌شود وعموماً متحرک هستند. راهکار دیگر برای داشتن دندان؛ ایمپلنت است که متاسفانه هزینه سرسام آوری برای فرد ایجاد می‌کند و از طرفی برای ایمپلنت، بیمار باید متحمل جراحی جاگذاری فیکسچر شود. این دو نکته عاملی شده تا در سالهای اخیر افراد توجه بیشتری نسبت به پروتز متحرک برای جایگزینی دندان داشته باشند. سالها است که  دندان مصنوعی وجود دارد منتهی رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از مواد جدید دندان‌های مصنوعی زیباو طبیعی تر از گذشته شده اند. با بکارگیری مواد نرم و راحت تحمل دندان مصنوعی در حدی است که بیماران فراموش می‌کنند شی خارجی در دهانشان دارند. سه نکته در ساخت دندان مصنوعی بسیار مهم است 1- استفاده از مواد مرغوب 2- قالب گیری صحیح 3- هنر و تجربه سازنده. یادتان باشد ساخت دندان مصنوعی، فرآیندی هنری است که به سلیقه و دقت نظر بسیار بالا در کنار تجربه بلند مدت نیاز دارد. لذا دقت کنید اگر به دندان مصنوعی نیاز دارید در جستجوی فردی باشید که سالها تجربه ساخت دندانسازی و پروتز را دارا می‌باشد. در این مرکز برترین تکنسین های تهران که تحصیلات عالی دانشگاهی دارند و دارای رتبه های بالا بوده اند حضور پیدا کرده اند. حداقل تجربه افراد در این مرکز 15 سال سابقه ساخت دندان است که همین مهم عامل رضایتمندی بیماران شده است. در ضمن قیمت ها مطابق تعرفه استاندارد ارائه می‌گردد و برای ارائه قیمت به توان پرداخت بیمار نگاه نمی‌شود.

نکته: تمامی عکسها مربوط به بیماران همین مرکز می‌باشد

دندان مصنوعی یا پروتز دندان

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

در این مرکز برای اولین بار تکنسین دندانساز در کنار دندانپزشک متخصص قرار گرفته اند و همین امر باعث شده تا کیفیت نهایی ساخت دندان مصنوعی بسیار بالا باشد. ضمناً دستگاهی بنام فلکسی پلاست در مطب وجود دارد که ساخت دندان بسیار ظریف را محیا می‌کند. دندانهایی که با دستگاه FlexoPlast درست می‌شود نشکن محسوب می‌شود و بسیار نرم و راحتند. از آنجائیکه اصولاً افراد مسن در نگهداری دندان مصنوعی دقت لازم را ندارند و از طرفی بسیار ایرادگیر هستند ساخت دندان با دستگاه فلکسی بسیار توصیه می‌شود، چون این دندان ها بخاطر ظرافت و نازکی از مابقی انواع دندان مصنوعی راحت تر است. شما برای ساخت دندان مصنوعی در مطب‌های دندانپزشکی صرفاً دندانپزشک را می‌بینید و ایشان پس از معاینه، برای بیمار قالب گیری می‌کند و سپس قالب گرفته شده را با ذکر توضیحات برای لابراتوار ارسال می‌نماید و لابراتوار پس از چند روز، مدل اولیه دندان را برای دندانپزشک باز می‌گرداند. دندانپزشک دندان را برای بیمار تست می‌کند و ایراد ها را علامت گذاری می‌نماید، سپس مجدد برای لابراتوآر ارسال خواهد کرد تا فرآیند ساخت دندان صورت پذیرد و دوباره مرحله قبل تکرار می‌شود و دندان نهایی برای بیمار ساخته می‌شود. اگر دندان های نهایی ساخته شده برای بیمار آزار دهنده باشد بخش‌های اضافه علامت گذاری می‌شود و دوباره برای لابراتوار ارسال می‌گردد. در تمام دندانپزشکی ها همین اتفاق رخ می‌دهد چون دندانساز و دندانپزشک در یک مکان حضور ندارند. لذا بیماران کلافه شده و پروسه ساخت دندان مصنوعی بسیار فرسایشی می‌شود و در نهایت نتیجه نهایی کیفیت بالایی نخواهد داشت. ولی خوشبختانه در این مرکز تکنسین دندانساز در مطب مستقر است و لابراتوار متعلق به دکتر آیت الهی و در همین محل قرار دارد. این مسئله  باعث شده تا کیفیت ساخت دندان مصنوعی به بالاترین حد ممکن برسد. ضمناً کاهش قیمت برای بیماران هم در بر داشته است.

مزیت های این مرکز نسبت به دیگر مراکز...

داشتن یک لابراتوآر مجهز داخل مطب و استفاده از تجهیزات مدرن روز دنیا، فرآیند ساخت دندان مصنوعی و پروتز های تکه‌ای را در کوتاهترین زمان مهیا ساخته است. لذا ساکنین استانهای دیگر می‌توانند با دوبار مراجعه به مطب دندان خود را تحویل بگیرند. در مرحله اول قالبگیری صورت می‌گیرد و مرحله دوم دندان سالم و بدون ایراد تحویل مراجعه کنند خواهد شد(به فاصله یک هفته). در همان مرحله دوم اگر بیمار با دندان ساخته شده احساس راحتی نداشت ایرادهای جزئی دندان داخل لابراتوآر مطب رفع می‌گردد. می‌توان با اطمینان گفت این امکان در هیچ کجای ایران با این سطح کیفی و سرعت عمل بالا وجود ندارد.

ساخت دندان مصنوعی برای ساکنین شهرهای دیگر

​در مطب دکتر آیت الهی مهمترین نکته رضایت بیمار است لذا ایشان تلاش کرده تا برترین تکنسین های پروتز ایران را که دارای تجربه بالائی هستند دور هم جمع کند. در این مطب رضایت بیمار حرف اول را می‌زند تا جائیکه اگر فرد از نتیجه حاصله رضایت نداشته باشد تکنسین کار خود را همچنان تا ایجاد رضایتمندی بیمار ادامه می‌دهد. تکنسین های این مرکز از قدیمی ترین دندانسازهای ایران هستند ضمناً تمام این افراد دارای برترین رتبه های دانشگاهی می‌باشند. 

گردهمائی برترین  تکنسین های تهران در یک مرکز
دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دندان مصنوعی"پروتز" لمینیتی

این نوع دندان مصنوعی شباهت زیادی به لمینیت دندان دارد و فرد با داشتن پروتز لمینیتی از دندان بسیار زیبایی برخوردار خواهد شد و با این پروتز در مهمانی‌ها، دورهمی‌ها و حتی زندگی روزمره لبخند خیره کننده‌ای خواهد داشت. اگر شما علاقه به این نوع پروتز نداشته باشید می‌توانید از انواع دیگر که رنگی نزدیک به دندان طبیعی دارد استفاده کنید. در هر حال انتخاب با شماست... بیماری که تعدادی از دندانهای خود را داشته باشد و بخواهد برای بخشهای از دست رفته، پروتز تکه ای لمینیتی استفاده کند باید به موازات ساخت دندان مصنوعی دندانهای موجود و اصلی خود را با لمینیت اصلاح کند تا تفاوتی بین دندان و پروتز دیده نشود و دندانها یک دست باشد "این مهم در مطب انجام می‌گردد"

دکتر ماندانا آیت الهی دندانپزشک زیبائی

دندان مصنوعی دو نوع مهم دارد که بسته به شرایط دندانهای اصلی بیمار استفاده از هرکدام توصیه می‌شود:

پروتز پارسیل دندان (دندان مصنوعی تکه ای یا جزئی) پروتز اگر بخشی از دندانها سالم و ارزشمند باشد کشیدن آن ها منطقی نیست. لذا برای حفظ دندنهای موجود از دندان مصنوعی استفاده می شود که بخشهائی از پروتز خالی می‌باشد تا دندانهای بیمار بتواند از لابلای آنها بیرون بیاید. لذا داشتن یک یا چند دندان در هر فک ضروری می‌باشد. در این زمان دندانساز باید با مهارت خود پروتزی را تهیه کند که دقیقاً شبیه دندانهای بیمار باشد تا وقتی در مجاورت هم قرار می‌گیرند تفاوت پروتز با دندان های اصلی معلوم نشود. با این روش چون دندانهای اصلی بیمار همانند ستونی محکم عمل می‌کند،  دندان مصنوعی در دهان محکم و استوار تر از هر حالتی قرا می‌گیرد.  

انواع دندان مصنوعی

دندان مصنوعی کامل این روش در زمانی انجام می‌شود که بیمار تمام دندانهایش را از دست داده است و یا اینکه دندانهای موجود بیمار تماماً معیوب شده است. لذا در این صورت دندانها کشیده می‌شود و پس از یک ماه که لثه حالت سیقلی به خود گرفت دندان مصنوعی برای بیمار قالب گیری و ساخته می‌شود.

کامپوزیت سرامیکی چیست؟

دندان مصنوعی با چه موادی درست می‌شود و مواجه با چالش لثه های تحلیل رفته چگونه است ؟

دندانهای مصنوعی از رزین اکریلیک و گاهاً ترکیب این ماده با فلز ساخته می‌شود. روش دیگر هم پروتزهای ژله ای است که حالت ارتجاعی دارد و نشکن است. البته در همه موارد این پروتزها قابل استفاده نمی‌باشد. ماده ی دیگری که به زیباتر بودن دندانها کمک می‌کند پارسیِل است. گاهی اوقات بیمار بخاطر تاخیر در ساخت دندان مصنوعی قسمت عمده‌ای از استخوان لثه را از دست می‌دهد و این بخش تحلیل می‌رود. لذا در این زمان هنر اصلی را تکنسین دندانساز باید به خرج دهد که بتواند دندان مصنوعی را برای بیمار تهیه کند تا روی لثه قرار بگیرد. با اطمینان می‌توان گفت تکنسین های این مرکز در این موارد کارنامه ای بسیار درخشان دارند. آنها افراد زیادی که توسط مراکز دیگر برای داشتن دندان با جواب منفی روبرو شده اند را صاحب دندان مصنوعی زیبا کرده‌اند و این افراد تا به امروز از دندان محکم و استوار خود لذت برده‌اند.

مراحل ساخت دندان مصنوعی

1- قالب گیری اولیه الژینات: این کار توسط تکنسین دندانسازی از روی لثه بیمار ساخته می‌شود دندانساز از بیمار می‌خواهد تا قالب پلاستیکی که داخل آن پر خمیر است را محکم گاز بگیرد این فشار جای لثه بیمار را داخل قالب ثبت می‌کند. وقتی خمیر کاملاً خشک شد سپس آن را از داخل قالب بیرون می آورد.
2- ایجاد مدل گچی: حالا باید از روی قالب تهیه شده  بیمار،  مدل کچی ساخته شود که این امر در لابراتوآر انجام می‌شود.
3- ساخت اسپیشیال تری: از روی قالب تهیه شده گچی برای ثبت دقیق فک بیمار قالبگیری ثانویه با الژینات انجام میشود.در واقع در این مرحله یک قالب مختص بیمار و بسیار دقیق توسط تکنسین ساخته شده است.
4-ساخت بیس موم: از روی قالب ثانویه و تهیه مدل گچی بیس موم ساخته می‌شود که هدف از این کار ثبت رابطه فکین بیمار می‌باشد.
5- قراردادن در ارتیکلاتور: پس از اتمام ساخت، مدل کچی در یک دستگاه مکانیکی که فک انسان را شبیه سازی می‌کند قرار می‌گیرد حالا تکنسین باید دندانهای انتخابی بیمار را وکس بچسباند.
6- مدلاژ: در این مرحله دندانساز با تراشیدن wax شکل ظاهری زیبا را برای دندان مصنوعی ایجاد می‌کند در واقع در این مرحله زیبا سازی لثه مصنوعی انجام می‌شود
7- قرار گرفتن در فلاکس: وقتی دندانهای ساخته شده از نظر زیبایی ، رنگ ، اندازه مورد پسند تکنسین و بیمار قرار گرفت باید وکس ساخته شده در فلاکس مخصوص دندانسازی که در آن آب داغ قراردارد وارد شود تا وکس آب شود و به اکریک تبدیل گردد. اکرلیک ظاهر زیبا و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به wax دارد.
6- ریختن اکریلیک داخل قالب ساخته شده: خب حالا وقت آن رسیده تا اکرلیک داخل قالب ریخته شود منتهی برای نچسبیدن این ماده به قالب باید سطح قالب با ماده جداکننده (بیوفیلم) رنگ گردد. پس از این کار اکرلیک به داخل قالب تزریق می‌شود.
7- جداکردن قالب کچی: تکنسین با ابزاری مخصوص قالب کچی را می‌شکند تا دندان مصنوعی ساخته شده را از قالب خارج کند دندانهای ساخته شده باید در حمام مافوق صوت گذاشته شود تا تمام گچ ها از دندان جداشود.
8- زیبا سازی و برش: همانگونه که از عنوان مشخص است در این لحظه وقت ظریف کاری و پولیش زدن رسیده در این قسمت دقت و ظریف کاری تکنسین برای بیمار بسیار ارزش دارد. 
9- تائیدیه نهایی توسط بیمار: حالا بیمار دندانها را داخل دهان خود می‌گذارد و باید برای ایشان راحتی مورد نیاز را داشته باشد و از نظر زیبایی مورد قبولش قرار بگیرد. اگر بیمار از زیبایی و راحتی دندان رضایت نداشت مجدداً مراحل ترمیم و ساخت تکرار می‌شود (این مهم در تمام مراکز انجام نمی‌گردد)
10: گارانتی و خدمات پس از فروش: یکی از مشکلات بیماران در تهیه دندان مصنوعی این موضوع است که مراکز پس از تحویل دندان مصنوعی بیمار را به حال خود رها می‌کنند در صورتیکه قطعاً در ابتدا برای بیمار مشکلاتی ایجاد می‌شود؛ به طبع چون جسم خارجی را در دهان خود دارد احتمالاً تا عادت کردن به دندان مصنوعی شاید کلافگی هایی برای بیمار پیش بیاید، لذا دندانساز ماهر و مسئولیت پذیر حداقل در ماههای ابتدایی باید کاملاً در دسترس بیمار قرار داشته باشد. حتی امکان این موضوع وجود دارد بخشی از دندان مصنوعی لثه را آزار دهد و بیمار اعلام نارضایتی داشته باشد، که تکنسین باید با سعه صدر و بکار گیری تخصصش مشکل را برای بیمار رفع نماید. 

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

 نظر بیماران 
​​​​​​​پاسخدهی به سوالات بیماران فقط از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است

هر چه پائینتر بروید تاریخ نظرات جدید تر می‌شود

علی نجاتی: * * * * * تاریخ 96/3/15  من برای پروتز مراجعه کردم کارشون بسیار خوب بود تکنسین بسیار با دقتی هستند آرامش زیاد دارند و به آدم اصلاً استرس وارد نمیکنند. فرآیند ساخت دو هفته طول کشید در مجموع رضایت داشتم

فاطمه: * * * * *  تاریخ 96/3/21  برای مادرم دندان مصنوعی ژاپنی گذاشتند ایشون خیلی راضی هستند دکتر بسیار مهربان و دلسوزی هستند

دلدار: * * * * * تاریخ 96/3/22  بخشی از دندانهام از دست داده بودم هزینه ایملنت نداشتم با پروتز تکه ای کاملاً مشکل رفع شد هزینه بسیار ناچیزی نسبت به ایمپلنت پرداخت کردم.

رویا: * * * * * تاریخ 96/10/22  برای دندان مصنوعی پدرم رفتم راضی ام

پیرهاشمی: * * * * *  تاریخ 96/10/15 دندانهای پدر من رو فول دنچر کردند خیلی نگران بودیم ولی در نهایت عالی شد

درونی: * * * * * تاریخ 96/11/11  دکترشون بهترینه

صالحی فر: * * * * * تاریخ 96/11/15  از شهرستان مراجعه کردیم یک هفته تهران ماندیم تا دندان آماده شود از عملکرد تکنسین و دکتر مجموعه رضایت کامل دارم

سولماز: * * * * * تاریخ 96/11/16  مادرم تا بحال چندین دندان مصنوعی داشته اند متاسفانه هرسری یک ایرادی داشت یا زیادی زخیم بود که لثه ها را آزار میداد یا لق بود و کاملاً رو لثه فیکس نمیشد تکنسین مرکز دندانی ساختند که هیچ مشکلی برای مادرم ندارد و خیلی راضی بودند خواستم به تمام افرادی که میخوان برای خودشون دندان بسازند بگم این مرکز واقعاً کارشو بلده و پشیمون نخواهند شد.

کرشمه اسدالهی : * * تاریخ 96/12/10  خیلی شلوغه. البته قیمتشون ارزونه برای همین شلوغ میشه

اردشیر : * * * * * تاریخ 96/12/25  کارشون حرف نداره

جانان: * * * * * تاریخ 97/5/6  بهترین زوج درمانی دندان مصنوعی

سهیل: * * * * * تاریخ 97/6/23 عالییی

سارا نوریانی: *  تاریخ 97/7/2  خیلی زمان برد ناراضی هستم سه هفته درگیر بودم

هاشم:  * * * * *  تاریخ 97/7/5 خوب ولی مطب شلوغ حداقل 3ساعت معطل شدم تا نوبتم شد

ملیکه نوری : * * * * * تاریخ 97/8/30  تنها دکتری که خرج بی خودی رو دستت نمیندازه برای پدرم اقدام کردم کارشون خیلی خوب بود حتماً پیشنهاد میشه

صمد دانا : * * * * تاریخ 97/12/10  فقط یه دلیل داره که 5 ستاره ندادم اونم خیلی طولانی شد تا دندان رو تحویل بگیرم

سارا : * * * * * تاریخ 97/12/15  دندان مصنوعی تکه ای رو خیلی خوب انجام میده برای پدرم 6واحد انجام دادن مشابه دندان های مجاور شده

کاظمیان: * * * * * تاریخ 97/12/26کمی بداخلاقه ولی کارشو بلده

طباطبایی: * * * * * تاریخ 98/1/5  قبل از عید پروتز کردم دو جلسه زمان برد .راضی هستم

ونکی: * * * * تاریخ 98/1/25 قابل قبول ، مسلط

حسن: * * * * * تاریخ 98/5/19  سلام من پارسال برای مادرم اینجا یک فک پروتز انجام دادم امسال هم برای پدرم 2فک انجام دادند پزشک متخصص و مهربان و با دقتی هستند مادر من از دندانپزشکی ترس عجیبی داشت و اصلا راضی به ایمپلنت کردن نبودند ولی این کار رو بسیار با دقت و حوصله و آرامش ،بدون درد انجام دادند.

حاجی زاده: * * * * * تاریخ 98/5/22 عالی عالی عالی

لاله: * * * * * تاریخ 98/7/16  سلام ، دکترهای این مرکز نفرات اول ایران هستند.

یادگاری: * * * * * تاریخ 98/8/19  خوب رضایت بخش

رضا: * * * * * تاریخ 98/8/26  اگه پول ایمپلنت نداری برو اینجا بجز خودت هیچکس متوجه نمیشه خیلی طبیعیه

راستگو: * * * * * تاریخ 98/9/29  کارش خوبه پیشنهاد میکنم

میترا: * * * * * تاریخ 98/10/10  نمره از 100 بهشون 100 میدم خیلی وقت میذارند دندانساز بسیار حاذقی هستند و از طرفی وقتی بهترین دندانپزشک ایران دکتر آیت الهی هم در کنار ایشون هستند قوت قلبی هست برای بیمار. حرفه ای هستند

رضا باغی: * تاریخ 98/11/25  متاسفانه بخاطر کرونا  نوبت  من رو که از یک ماه پیش داده بودند لغو کردند و کار من رو انجام ندادند هر آدمی برنامه ریزی داره برای زندگیش و این کار درستی نیست که برنامه های آدمو به این سادگی بهم می زنید.

ادمین: تاریخ 98/11/25  جناب آقای رضا باغی کنسل کردن نوبت بیماران بخاطر ابلاغیه وزارت بهداشت است و هیچ ربطی به مجموعه ما ندارد .متاسفانه بخاطر شرایط موجود در کل ایران امکان بازبودن مراکز دندانپزشکی امکان پذیر نمی باشد. شماره شما در مطب وجود دارد در اولین فرصت برای نوبت مجدد با شما در تماس هستیم. با تشکر

تبسم: * * * * * تاریخ 98/11/28  مادرم سالها پیش اینجا پروتز گذاشت که اون زمان آلمانی بود برندش البته الان دیگه اون برندها تو ایران نایاب شده.

حیدر: * * * * * تاریخ 99/2/25 من از بیرجند برای دندان مصنوعی مراجعه کردم بسیار راضی هستم

صفری: * * * * *  تاریخ 96/3/22 آقای دکتر واقعا ازتون بابت دقت و کار خوب ممنونم نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم همه چی عالی انجام شد .

کاظمی: * * * * *  تاریخ 96/3/31 رو دست نداره بهترین دندانساز ایرانه

فریدون: * * * * تاریخ 96/4/5 من پروتز تکه ای انجام دادم خیلی راضی هستم 

اتابک: * * * * *  تاریخ 96/4/20  بعد از چند ماه تحقیق در اینترنت و این مرکز را برای ساخت دندان انتخاب نمودم . مرکز بسیار به کارشان وارد هستند و برای سلامت بیمار بسیار وقت میگذارند. خواستم از پزشک عزیزم تشکر کنم

خانی: * * * * * تاریخ 96/5/11  خیلی کارشون خوبه حتما توصیه میکنم

علی یاری: * * * * * تاریخ 96/5/28  دوستم بهم اینجارو معرفی کرده بود خواستم از دکتر تشکر کنم

فریبا دانیال: * * * * * تاریخ 96/5/28  راضی هستم

اسدالله: * * * * *  تاریخ 96/6/14  خیلی راضی هستم واقعا ایمپلنت ترسناک بود مجبور بودم از پروتز متحرک استفاده کنم کارشون خیلی طبیعیه

خاتم احمدی: * تاریخ 96/7/13 نظرات فیکه قبول ندارم خودشون نظرات رو میذارند چرا همه 5ستاره باید بدند آخه

ساحل فرشچی: * * * * * تاریخ 96/10/5  تشکر ویژه از آقای دکتر 

حمیدی: * * * * *  تاریخ 96/10/8  هم خدمات خوب و هم قیمت مناسب پروتز رو نصف جاهای دیگه حساب کردند. خیلی راضی هستم

سعید باقری: * * * * * تاریخ 96/10/11  تمام اقوام ما میان اینجا کارشون خیلی خوبه

هادی نوروزی : * * * * * تاریخ 96/11/21  من و مادرم رفتیم کارشون خوبه من پیش دکتر آیت الهی ارتودنسی کردم مادرم پیش همین دکتر دندان مصنوعی ساخت

فرامرز : * * * * * تاریخ 97/5/16  کارشون بیسته .

صادق مهدوی : * * * * * تاریخ 97/6/18 دندان مصنوعی دو فک گذاشتم اگر نیاز به کشیدن داشته باشید جراح متخصص هم در طبقه دیگری دارند که انجام میدند مرکز کامل و دقیقی است

شکورزاده : * * * * * تاریخ 97/7/12 از اینجا بهتر وجود نداره. خوش اخلاق و فوق حرفه ای .لابراتوآر همونجاس و میتونی ببینی چه موادی استفاده میشه و فرآیند ساخت چیه . سرعت کار نسبت به جاهای دیگه خیلی بالا است

مهتاب کردانی : * * * * * تاریخ 97/7/14  من نرفتم پیشش ولی خیلی معروفه این مرکز .قیمتهاشونم خیلی ارزونه

میثمیان : * * * * * تاریخ 97/8/25  برای پروتز های متحرک  عالی . بهترینه

داود: * * * * * تاریخ 97/8/26  هم قیمتش خوبه هم کارش خوبه بالای 10 نفر رفتیم پیشش همه راضی هستیم خیلی هم مهربونه و با حوصله میری پیشش انگار تنها بیمارش توئی انقدر بهت اهمیت میده .دوسش دارم

محسن : * * * * * تاریخ 97/12/10 بییییییییییینظیییرررررررررررر

داود سلیمی : * * * * * تاریخ 97/12/9  تمام همشهری های ما میرن پیششون خیلی از کارشون راضی هستند هم به قیمت میگیرند و هم جنس اورجینال میذارند 

رقیه: * * * * * تاریخ 99/4/11  تبلیغات شما عالی کار باید از نزدیک دید تا بتوانی تصمیم بگیری نمیشه قضاوت کرد

فائزه: * * * * * تاریخ 99/4/14 اینجا بهترین دکتر رو  برای دندان مصنوعی داره

مهدی:  * * * * * تاریخ 99/5/7 سلام کارتون خیلی درسته خواستم تشکر ویژه کنم از خوبیتون نسبت ب این مردمه هر روز رنج کشیده.

مرتضی دهقان:  * * تاریخ 99/5/7 دو ستاره تبلیقات خوب بود شبستگی به نوع کار و قیمت مناسب ونتیجه کار با وضعیت اقتصادی مردم اگر رعایت امور بهداشتی بشه خیلی خوبه

صابر سبحانی:  * * * * * تاریخ 99/5/12 مواردی که من مطالعه کردم اگر صحت داشته باشه هم ازنظر کم کیفت هم قیمت مناسب واقعا خوبه

محمد بصیری:  * * * * * تاریخ 99/5/22 خیلی عالی

فاطمه:  * * * * * تاریخ 99/5/23 باتوصیف های که شنیدم بایددکترقابلی باشند

صادق:  * * * * * تاریخ 99/5/23 عالی

مینو:  * * * * * تاریخ 99/5/25 من دندان مصنوعی یا همون پروتز لمینیتی انجام دادم به قدری زیبا شده که نمی تونم در کلمات بگنجونم متاسفانه بخاطر یک بیماری نادر خیلی زود دندانهام رو از دست دادم ایمپلنت میشد 250میلیون که نداشتم و اومدم اینجا . دست بوسه آقای دکتر هستم کارشون خیلی خوبه

سرتیپی:  * * * * * تاریخ 99/6/12 خیلی راضیم 

دربندسری: * * * * * تاریخ 98/1/28خوب

عابدینی: * * * * * تاریخ 98/2/23  سلام امیدوارم خوب و سلامت باشید از نتیجه حاصله بسیار راضی هستم .

صغری: * * * * * تاریخ 98/3/13  بنده 5واحد پروتز متحرک انجام دادم دندانساز کلینیک بسیار ماهر هست  دکتر آیت الهی هم یه فرشته هستند ، آقای دکتر با حوصله و آرامش دندنهای من رو درست کردند مثل دندانهای مجاور شده .اصلا تجاری کار نمی کنند و فقط فقط بفکر رضایت بیمار هستند . خدا خیر و برکت به شما بدهد.

ناشناس: * * * * * تاریخ 98/4/16  کارشون حرف نداره 

سارا: * * * * * تاریخ 98/5/6  مادر من در سال 97 دو فک پروتز متحرک انجام داده کار این پزشک عالی میباشد

بیژن هادی: * * * * * تاریخ 99/2/27  دندان مصنوعی انجام دادم عملکرد قابل قبول قیمت بسیار کمتر از جاهای دیگه هست راضیم

سمیرا ساداتی: * * * * * تاریخ 99/3/1 خوب

مدائنی: * * * * * تاریخ 99/4/3  کاش شهرما از این دکترا داشت افسوس

ستاره: 0 تاریخ 99/4/10  اینجا اینقدر تعریف شده آدم بیشتر شک میکنه و نمیتونه اعتماد کنه واقعا چطوری میشه اعتماد کرد به یه دکتر

ابوالفتحی: * * * * * تاریخ 99/4/11  سلام، من هنوز ویزیت نشدم، ولی بااینهمه، توضیحاتی که دادید، خیلی علاقه مندم، مشکلات دندانهایم رو باایشون درمیون بگذارم، فکر میکنم فک بالا نیاز به کشیدن دندان و در نهایت دنچر نیاز دارم .

قاسم مافی: * * * تاریخ 99/4/29 من‌ هنوز‌ به‌‌ مطب مراجعه نکرده اما ‌حدسم ‌این ‌است ‌که‌ بعد مراجعه‌ و  ‌۵ امتیاز بدهم

میر حمید میر خواجه الدینی:  * * * * * تاریخ 99/4/31باسلام.واقعاشما کارخداپسندانی انجام می دهید.کاش دکتری مثل شمادرشهرماهم بود.من می توانم باشما مشاوره کنم؟من ازارومیه هستم.

نرگس خاتون عبادی:  * * * * * تاریخ 99/5/5 الان مطلع شدم،خوشحال شدم، یه دکتر خوب را پیدا کردم

مهرداد رضایان:  * * * * * تاریخ 99/5/7  راضی هستم

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/5/13 بخش پروتز متحرک عالی هست قیمتشان نصف جاهای دیگه بود

جمال تقوی:  * * * * * تاریخ 99/5/13 عرض کردم با توضیحاتی که من مطالعه کردم و سابقه زیاد در مراجعه به دندانپزشک دارم خیلی مشتاق هستم که به این مرکز جهت مداوای دندان های خود مراجعه کنم به نظرم خیلی رمانتیک و عالی باید باشه که امیدوارم همینجوری باشه البته چون در کشور ما همه بیشتر از هر چیزی به پول فکر میکنند خیلی برام اهمیت داره که به مطب آقای دکتر هم مراجعه ای داشته باشم ممنون از توضیحات کامل و قوت قلب به بیمارانی امثال من

مهدی امینی:  * * * * * تاریخ 99/5/26 یک ماه پیش برای پدرم در مطب دکتر آیت الهی 4پایه ایمپلنت برای قراردادن  دندان مصنوعی ساختیم مسئول لابراتوآرشون بسیار تمیز و با حوصله کار انجام دادند با اینکه پدرم تحلیل لثه داشتند ولی دندان بسیار عالی شد البته چون ما از شهر دیگری آمده بودیم مجبور شدیم 4 روز تهران بمانیم که خدارو شکر خواهرم تهران بود و مشکل خاصی با این موضوع نداشتیم.

محسن حبیبی:  * * * * * تاریخ 99/6/20 دکتر معروفیه مراکز دیگه تائیدشون می‌کنند

نصرتی:  * * * * * تاریخ 99/8/18 این مرکز  رو 10سال می‌شناسم دندانپزشک بسیار قابل و مطرحی داره با خیال راحت برید پیششون

سالار:  * * * * * تاریخ 99/9/13 یکم شلوغه که بخاطر ارزون بودنه ولی می ارزه

اردلان:  * * * * * تاریخ 99/9/14 مطبی کاملاً مجهز و بهداشتی هست متخصص دندان مصنوعی و پروتز متحرک آدم با حوصله و مهربانی هست و از همه مهمتر خیلی به کارشون وارد هستند دستیارشون خیلی بادرک و فهمه و خوشرو هستش البته منشی هم خیلی گله در کل قدردان همشون هستم. تا بحال برای دندان مصنوعی جائی به این زیبایی، تمیزی ندیده بودم

بهرمند:  * * * * * تاریخ 99/10/19 خواهر من از آمریکا آمده بود پیش ایشون برای دنچر متحرک که پروتز لمینیتی گذاشتند واقعاً زیباست .

سالار:  * * تاریخ 99/11/14 دوبار نوبت من رو جابجا کردند کلاً کادر اداریشون بینظم هستند .

بازیار:  * * * * * تاریخ 99/11/20 بهترین مرکز برای دندان مصنوعی هستند

علی افرادی:  * * * * * تاریخ 1400/1/19 تازه پروتز گذاشتم خیلی بهتون آرامش و امنیت میده از آن دسته پزشکانی هستند که خیلی با آرامش درمان را پیش میبرند برای من احساس بسیار خوبی داشت.

علی:  * * * * * تاریخ 1400/3/1 با سلام خدمت دکتر آیت الهی و همکاران محترم، بی شک کلینیک دکتر ایت الهی یکی از بهترین کلینیک های ایران هست اما ایا مستضعفین و فقرا وکارگران میتوانند از خدمات این مرکز بهرمند شوند، بنده خودم سه سال هست که دندان های خودم راکشیدم ولی بخاطر هزینه های بالا نتوانستم حتی دندان مصنوعی بزارم وسه سال است که بدون دندان زندگی میکنم. با تشکر

هادی حسینی:  * * * * * تاریخ 1400/3/2 من از مطالبی که در اینجا ذکر وارائه شده بود بسیار استفاده کردم متشکرم

arefeh:  * * * * * تاریخ 1400/3/7 خیلی مطالب مفید بود

هادی حسینی:  * * * * * تاریخ 1400/3/8 من از مطالبی که در اینجا ذکر وارائه شده بود بسیار استفاده کردم متشکرم

رضا قاسم زاده:  * * تاریخ 1400/3/9 خیلی مطبش شلوغه خیلی

مسعود:  * * * * * تاریخ 1400/3/20 بهترین مرکز برای ساخت دندان مصنوعی بی شک همینجا است .

محمدی:  * * * * * تاریخ 1400/4/10 با اختلاف بهترینه .وسلام..... 

ناجیان:  * * * * * تاریخ 1400/5/16 اگر دندان طبیعی میخوای که باهاش راحت غذا بخوری و زیبا باشه یه مدل دارن آلمانی اونو بگید بسازه خیلی خوبه واقعاً البته از بقیه کمی گرونتر میشه

صدری: * * * * * تاریخ 1400/5/25 اینجا  بهترین دندانسازان ایران رو داره  هیچ دندانپزشکی لابرآتوآر ندارد اینجا وقتی قالب می‌گیرید سپس منتظر می‌مانید تا تکنسین ها برایتان دندان را درست کنند مجدد می‌برند شمارا داخل و دندان ساخته شده را تست می‌کنند . دقیقاً 5 مرحله را در یک روز طی می‌کنید اونایی که دندان مصنوعی جای دیگه ساختن عرض بنده را کاملاً متوجه می‌شوند. ضمناً کیفیت ساخت خیلی بالاست و مواد واقعاً عالیه دندان مصنوعی قبلی من در مقابل دندانی که برم ساختن مثل اسباب بازی بود.

عسگر مقانلو: * * * * * تاریخ 1400/5/25 خیلی عالیه دوست دارم ازنزدیک ببینم من دوباردندان مصتوعی گذاشتم ولی نتونستم استفاده کنم امیدوارم که اینبار کارشما جواب بدهد.


کروسی: * * * * تاریخ 1400/5/30

لیلا: * * * * * تاریخ 1400/5/30 این دندسن مصنوعی ھا چقد شبیہ دندون ھای منہ طبعی و زیبا من ھمیشہ مرااب دندونھام ھستم ????????????

خدیجه شریفی: * * * * * تاریخ 1400/5/31 بسیار عالی موفق باشد درود بر شما واقعا دندان یکی از بخش های مهم بدن و به خصوص بر زیبایی فرد تاثیر گذار هست


کلام حق: * * * تاریخ 1400/6/1 باسلاپ همه آنچه در نظرخواهی ها خوندم فقط تعریف وتمجید بود که خودش نقطه قوتی هست برای یک پزشک دندانساز .اما باتوجه به گفته ها خواهشن هزینه تپا شده برای هر واحد دندان مصنوعی ویا دست کامل هم اعلام تا مراجعه کننده شهرستانی با اطلاع کامل بیاد وبه دردسر نیوفته

اسدی: * * * * * تاریخ 1400/6/2 من 10ساله دندان مصنوعی دارم بارها دندان ساختم با اختلاف دندانی که برام تو این مطب ساخت هم از نظر زیبایی و هم از نظر راحتی عالیه بسیار آسان با دندان غذا میخورم به حدی محکم و فیکس شده است که اصلاً احساس دندان مصنوعی ندارم. کارشون حرف نداره و قیمت رو خیلی مناسب گفتند.